PDA

Zobacz pełną wersję : Rozszerzenie do raportowania :)



medic112
20-08-2012, 21:29
Witam

Poszukuję rozszerzenia do mojej strony, dzięki której mógłbym zbierać codzienne raporty w postaci formularza od moich pracowników.
Zależy mi na dwóch elementach funkcjonalności takiego rozszerzenia.

1) Chciałbym aby takie formularze po ich wypełnieniu na stronie przychodziły do mnie na maila
np. w postaci listu, a najlepiej pliku PDF. Byłoby świetnie gdyby wybrane formularze można byłoby wysłać np. na kilka adresów.

2) Bardzo ważne jest dla mnie również jednoczesne, oddzielne gromadzenie danych z takiego formularza i budowanie zestawień np. z liczbą przepracowanych godzin przez wybraną osobę itp.

Czy moglibyście polecić mi jakieś narzędzie najlepiej niekomercyjne bądź ewentualnie komercyjne za pośrednictwem, którego mógłbym wykonać pomoce mi narzędzie?


Serdecznie pozdrawiam,

Bartek

PeFik
20-08-2012, 22:21
Niekomercyjnych nie znam, sugerowałbym przejrzeć komponenty do formularzy, ale co lepsze, napisać porządną specyfikacje i zlecić napisanie takiego komponentu wtedy 100% satysfacja.

Kilka lat temu było : JXReports - ale nie wczytywałem się, ewentualnie modyfikacja komponentu do Help Desku ?

medic112
20-08-2012, 22:30
Hmm a poleciłbyś coś konkretnie z opcji komercyjnych?

PeFik
20-08-2012, 22:31
Dopisałem zdanie powyżej...

W końcu to ma być dla firmy, a co firmy nie stać wydać 100-250zł, na gotowca, bo owszem 1000zł za custom komponent to już wydatek ?

medic112
20-08-2012, 23:23
Źle się wyraziłem, nie chodzi o tyle co o firmę, a o stowarzyszenie i pracę wolontariuszy.

zwiastun
21-08-2012, 00:01
Sugeruję zainteresowanie się programem do zarządzania projektami, np. redmine

deviapps
21-08-2012, 00:44
Przejrzyj rozszerzenia z http://extensions.joomla.org/extensions/clients-a-communities/project-a-task-management i napisz, które są warte uwagi.
Też się zastanawiam nad użyciem jakiegoś tracktime'a, ale brak mi czasu na porządne przetestowanie.