PDA

Zobacz pełną wersję : Rejestracja pacjentów, wyniki badań - strona dla placówki medycznej



maciekek
21-08-2012, 20:06
Witam,
chcę zrobić stronę internetową dla wymyślonej placówki medycznej.
Powinna ona posiadać możliwość rejestracji online, sprawdzania wyników badań, obliczania cen konsultacji. Czy możecie polecić jakieś darmowe moduły, które mogą okazać się pomocne

Winnetou
22-08-2012, 08:12
Z darmowych np.:
http://www.softdesign-studio.pl/cms-joomla/kalendarze-i-wydarzenia/room-booking
Ale to rozwiązanie dość prymitywne.

Chcąc podejść do tego na poważnie trzeba by trochę zainwestować w komercyjne rozszerzenia

maciekek
22-08-2012, 18:06
Czy jest do tego dodatku spolszczenie?
W artykule screeny są po polsku, ale w necie nie mogę znaleźć żadnych dodatkowych plików.

Winnetou
22-08-2012, 18:15
To moje autorskie niefrasobliwe tłumaczenie z błędem ortograficznym :zagubiony:, ale już mi się nie chce tego poprawiać.

PeFik
22-08-2012, 18:26
chcę zrobić stronę internetową dla wymyślonej placówki medycznej.

A że tak zapytam na jakie potrzeby, aby potem wystawić na allegro? A może nie do końca jest ona "wymyślona".
Sugerowałbym wymyśleć albo coś prostszego, albo zainwestować trochę grosza w komercyjne komponenty, szablon, zdjęcia.

maciekek
22-08-2012, 18:54
A czy mógłbym o nie prosić? :)

- - - Updated - - -

Nie, nie.. to projekt na zaliczenie :zagubiony: Miał być serwis rejestracji pacjentów w wybranej technologii. Zdecydowałem się na Joomlę! ponieważ już się w niej dość dużo bawiłem, ale jak wiadomo człowiek całe życie się uczy. Nie potrzebuję nic zaawansowanego, a skoro nie będę miał z tej strony przychodów to jednak wolę darmowe rozwiązania. W sumie to przygotowałem sobie Joomla! 2.5, ale widzę, że polecony dodatek działa z 1.5 więc pewnie czas poobcować z Joomla! 1.5 :)

PeFik
22-08-2012, 21:01
Jeśli to tylko na zaliczenie, to owszem dla J1.5 jest więcej rozszerzeń także tych darmowych.