PDA

Zobacz pełną wersję : połączenie dwóch komponentów?



znowu ja
22-08-2012, 12:22
witam wszystkich! na początku chciałam się przywitać - jestem nowa na forum.
a teraz moje pytanie:
czy można połączyć ze sobą dwa komponenty za pomocą jakiegoś innego rozszerzenia?
chciałam do profilu użytkownika kunena dodać jeszcze jedną zakładkę "moje zdjęcia" która wyświetlałaby zdjęcia z galerii (jeszcze nie wiem jaki konkretnie komponent galerii wybiorę).
ewentualnie doradźcie jak to napisać:
-czy wystarczy w jednym odpowiednim miejscu dodać linijkę tekstu z linkiem odsyłającym do galerii danego użytkownika? czy może to bardziej skomplikowane i trzeba w kilku miejscach coś tam powstawiać?

zwiastun
22-08-2012, 13:14
DO takich rozwiązań służą komponenty społecznościowe typu Joomsocial lub Community Builder

znowu ja
22-08-2012, 13:41
DO takich rozwiązań służą komponenty społecznościowe typu Joomsocial lub Community Builder

czyli radzisz wywalić kunena i wstawić JS albo CB? ale to musi być kunena. To tylko jedna dodatkowa zakładka "GALERIA" z odnośnikiem do podstrony innego komponentu. da się to zrobić w prosty sposób czy może od razu to zlecić specjaliście?

zwiastun
22-08-2012, 13:46
Nie pisz, że to tylko jedna zakładka, bo to nic nie znaczy.
Chcesz połączyć komponenty.
Kunena jest komponentem obsługującym forum, a nie rejestrację i profile użytkowników witryny.
Nie sugeruję "wywalania" forum Kunena, bo ono ma spełniać inną funkcję, której ani CB ani JoomSocial nie spełni.