PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z formularzem



TiCu
26-08-2012, 20:05
Witajcie, mam problem ze stroną, a dokładnie z buttonem "grafika" i "podział strony" w formularzu wysyłającym nowy artykuł. Wygląda na to że nie działa "modal" - czyli nie wyskakuje okno dialogowe mediów, i nie mogę wstawić grafiki do artykułu.
W panelu administracyjnym button "grafika" działa dobrze.
Co może powodować konflikt?
Kilka dni temu działało wszystko, zainstalowałem kilka dodatków i pojawił się problem. Po odinstalowaniu dodatków problem pozostał.
Macie jakieś pomysły jak to naprawić?

Pozdrawiam
TiCu

mendieta358
26-08-2012, 20:39
Sprawdź czy na innym szablonie strony pojawia się ten sam problem. Jeżeli tak to podmień pliki z czystej joomli odpowedzialne za wysyłanie artykułu ( Dokładnie nie pamiętam). Jeżeli na innym szablonie działa normalnie to wtedy masz problem z aktualnym szablonem. Jak masz wtedy czyste pliki tego szablonu to radziłbym go wgrać od nowa.

Pozdrawiam Marcin

PS : "com_content" zamień na czyste pliki jeżeli na żadnym szablonie nie działa poprawnie.

TiCu
26-08-2012, 22:43
Dzięki Marcinie za szybką odpowiedź, wstawiłem czyste pliki com_content i jest ten sam problem, w szablonie nic nie grzebałem więc to raczej coś innego jeszcze robi konflikt.
Dziwne jest też zjawisko w formularzu - po naciśnięciu "grafika" znikają pola wyboru sekcji i kategorii oraz poziom dostępu.

Pozdrawiam

TiCu
26-08-2012, 23:15
Faktycznie to problem szablonu.

zwiastun
26-08-2012, 23:18
Kilka dni temu działało wszystko, zainstalowałem kilka dodatków i pojawił się problem.
Nie wiem, czy lista zainstalowanych by pomogła, ale brak na pewno nie pomoże.
Nie wiadomo też, co rozumiesz, przez "dodatki". Czy rzeczywiście dodatki, czy po prostu rozszerzenia, np. komponenty. Jeśli tak, to odinstalowanie komponentów niekoniecznie spowodowało odinstalowanie dodatków.

Metoda powrotu do poprzedniego stanu: oczywiście, byłeś mądry i masz kopię witryny, a przynajmniej bazy danych.
Odtwórz z kopii poprzedni stan. Jeśli dodawałeś w międzyczasie treści, zrób kopię bazy danych i przenieś później z niej dodane artykuły i inne pozycje.