PDA

Zobacz pełną wersję : Jdownloads



dang
27-08-2012, 23:12
Witam na stronie testuję komponent jdownloads.

Jest tam linijka tekstu: "SELECT ALL FILES" z checkboxem tak jak na innej przykładowej stronie, gdzie znalazłem komponent:

http://digitalartsite.com/free-wordpress-templates/viewcategory/3-free-wordpress-templates

Problem jest w tym, że po wgraniu pliku jezykowego, gdzie przetłumaczona jest ta linijka:

z

JLIST_SETTINGS_INSTALL_1=Select All Files:

na

JLIST_SETTINGS_INSTALL_1=Zaznacz wszystkie:


Nadal pokazuje na stronie tekst anglojęzyczny czyli "SELECT ALL FILES"

Problem jest tylko i wyłącznie z tą jedną lijiką tekstu. Wszystko inne tłumaczy się bez problemu.

Przewertowałem wszystkie pliki językowe .ini komponentu i fragment "select all files" już nigdzie w żadnym nie występuje. Mimo tego na stronie wisi nadal.

Dla jasności
Powyższa strona jest tylko poglądówką, aby pokazać o którą linijkę tekstu mi chodzi. Problem natomiast występuje na innej stronie, której adresu nie mogę podać.


Ktokolwiek używał, ktokolwiek wie jak to przetłumaczyć, proszę o informacje.

Pozdrawiam

mendieta358
28-08-2012, 23:44
1.Ściągnił program notepad++(darmowy) Ściągnij całą zawartość plików z ftp na swój dysk . I w notepad jest opcja szukaj w plikach zaznaczasz folder swojej strony i klikasz aby wyszukał :Select All Files. i zamień wszystko i na polski i na bank będziesz miał wszystko po Polsku :)
2.Możesz też w tym pliku angojęzycznym dać :Zaznacz wszystkie.
3.Ewentualnie odszukać :JLIST_SETTINGS_INSTALL_1 i zamienić go na sztywno na Zaznacz wszystkie. Nigdy nie używałem tego dodatku więc Ci dokładnie nie powiem gdzie... Jak będziesz miał dalszy problem to wtedy go zainstaluje i powiem Ci co dokłądnie gdzie zmienić :)

Pozdrawiam Marcin.