PDA

Zobacz pełną wersję : Artykuły wyróżnione



strzelec
28-08-2012, 10:29
Witam,
Proszę o pomoc w rozwiazaniu następującego problemu. Migrowałem (ręcznie przenosząc bazy) pomiędzy dwoma instalacjami joomla 2.5.6 i musiałem coś zrobić żle. Artykuły oznaczone jako wyróznione pojawiają mnie się na stronie głównej tylko wtedy jeśli są w kategorii Uncategorised a w opcjach układu strony startowej mam wybrane wszystkie kategorie. Jeśli tu wskażę jakąś pojedyńczą kategorię to wyświetlają się artykuły poprawnie. Jeśli jak wybiorę więcej niż jedną to wyświetlą się tylko z jednej ale nie umiem powiedzieć wg jakiego klucza.

Bazyl
30-09-2012, 22:11
Nie wydaje Ci się @strzelec, że powinieneś napisać PW?!

zwiastun
03-10-2012, 12:02
Na liście możliwości musisz zaznaczyć wszystkie kategorie, z których chcesz wyświetlać artykuły wyróżnione. W tej chwili zaznaczyłeś tylko jedną. CTRL+wskazuj myszką.

strzelec
03-10-2012, 19:57
Zaznaczyłem jedną by w tej sytuacji móc zapanować nad prezentacją artykułów ( wyróżnionych) na stronie startowej. Jak zaznaczę kilka lub wszystkie to się strasznie kaszani

- - - Updated - - -

Jak zaznaczę kilka kategorii to artykuły wyświetlają się kolejno najpierw od najnowszych do najstarszych z jednej kategorii a potem w podobnym porządku kolejna kategoria itd. A chciałbym aby wyświetlały się w porządku od najnowszych do najstarszych z dowolnej z zaznaczonych kategorii.

zwiastun
03-10-2012, 21:11
Proszę obejrzeć sobie ustawienia kolejności w Artykuły /Opcje /Wspólne i w pozycji menu. Wyświetla się tak, jak Pan sobie życzy.
Sterowane kolejnością wyświetlania ze względu na spora liczbę opcji wymaga spokojnego przetestowania.