PDA

Zobacz pełną wersję : Przychodnia medyczna - zarządanie pacjentami, możliwości pacjentów



kurcz_8
28-08-2012, 20:55
Witam wszystkich Forumowiczów.
Piszę ponieważ w ramach projektu szkolnego robię stronę internetową dla małej przychodni prywatnej.
Potrzebuję taki dodatek, który umożliwi rejestrację nowych pacjentów, umawianie nowych wizyt oraz ANULOWANIE WIZYT i PRZEGLĄDANIE HISTORII klientom. Wypróbowałem już wiele darmowych komponentów (np.PBBooking który póki co jest najlepszym rozwiązaniem jakie znalazłem) , jednakże umożliwiają one tylko rejestrację nowych wizyt, a nie ma możliwości ich anulowania ani przeglądania. Podobnie pozostałe, które testowałem. Powoli zastanawiam się nad zakupem płatnej wersji, ale - ponieważ jest to tylko projekt - nie chcę nic drogiego. Od rana przeglądam stronę Extensions ale w opisach komercyjnych rozwiązań nie ma nic o możliwości anulowania lub sprawdzania historii, dlatego odwołuję się do waszej wiedzy i doświadczenia z prośbą o pomoc. Dziękuję.

Gall Anonim
28-08-2012, 21:07
Sorki ale BAN
Zapraszam do tego postu, to samo IP, ten sam temat (http://forum.joomla.pl/showthread.php?65567-Rejestracja-pacjent%C3%B3w-wyniki-bada%C5%84-strona-dla-plac%C3%B3wki-medycznej&p=292857&highlight=#post292857) - przypadek? ale może jednak drugie konto. Proszę nie śmiecić na forum i nie zakładać podwójnych kont.
Pzdr