PDA

Zobacz pełną wersję : Układ stony ala wp interia etc



someone1989
29-08-2012, 12:23
Szukam modułu/komponentu który pozwoli mi zrobić układ strony podobny do wp etc.
Chodzi konkretnie o to że mam stworzone menu górne . Do każdego menu przypisane są kategorie artykułów i teraz chciałbym zrobić coś takiego by wchodząc na stronę z prawej strony były takie bloki tematyczne jak w wp np sport motoryzacja technologia etc i wyświetlały kilka artykułów najnowszych z tamtych kategorii . Oczywiście musi być możliwość konfiguracji tak by wchodząc na stronę dajmy na to sport nie było duplikatu w postaci artykułów w głównym oknie i tym z boku czyli musi być opcja konfiguracji na jakiej stronie jakie bloki z jakimi kategoriami by się wyświetlały .

Nie wiem czy joomla ma taką opcje w standardzie . Jeżeli nie to proszę o nazwy jakiś dodatków by taki efekt uzyskać .

tomaszek83
29-08-2012, 13:13
Wszystkie interesujące dodatki znajdziesz na JED (http://extensions.joomla.org/). Szukałeś tam?

someone1989
29-08-2012, 16:13
Nie znam na tyle dobrze angielski by wyłapać moduł który by oferował takie opcje stąd też prosiłem o nazwy takowych by sobie tam znaleźć