PDA

Zobacz pełną wersję : Centrum klienta - jak zrobić ?.



krzynio20052
30-08-2012, 13:05
Witam,

Potrzebuję wykonać centrum klienta w którym posiadacze naszych urządzeń będą mogli się zalogować i i uzyskać informacje m.in:



Przeglądy okresowe
Gwarancja
Instrukcja Obsługi
Pomoc Techniczna
Zgłoszenie przeglądu okresowego
Informacje o moim urządzeniu
Proponowane dodatkowe systemy i urządzenia


Jak to wykonać aby każdy klient, a więc użytkownik po zalogowaniu miał informacje np. o swoich urządzeniach ?.

Druga rzecz z którą mam problem to data utworzenia artykułu itp. Nie mogę jej zlikwidować nawet w opcjach artykułu.

Będę wdzięczny za szybką pomoc

Pozdrawiam

Gall Anonim
30-08-2012, 18:09
Poszukaj na JED - Był gotowy komponent - tylko że nie dam sobie urwać ręki iż w wersji do 2.5

zwiastun
30-08-2012, 18:13
Zajrzyj na stronę Sponsora Joomla!Day - www.beesto.com

krzynio20052
31-08-2012, 10:37
Dziękuję za odpowiedź, jednak mam pytanie. Czy znajdę taki komponent za free ??.

Pozdrawiam

zwiastun
31-08-2012, 11:05
Takie pytania wywołują zrozumiałe zniecierpliwienie:
1. Gdyby ktoś, kto Ci odpowiadał, znał lub wiedział o takim komponencie to by Ci zapewne napisał od razu.
2. Z krótkiego opisu wynika, że potrzebujesz najprawdopodobniej dedykowanego rozwiązania, na które trzeba by przeznaczyć kilka tysięcy złotych. Jeśli więc znajdujesz coś, co spełnia oczekiwania w 60-90% i kosztuje 200-300 złotych, a Ty pytasz o darmowe rozwiązanie, to... ręce opadają.

PeFik
31-08-2012, 18:30
Czy znajdę taki komponent za free ??.
Znowu ... mi też ręce opadają, jak to czytam.

Istnieją, ale wymaga dużo nakładu ich dostosowanie - jednym słowem nieopłacalne. To pytanie w stylu, czy malucha można przerobić na auto sportowe można, pod warunkiem, że .....

poszukaj skryptów niezależnych, któe nie są komponentami dla Joomla, jest kilka które są do supportu i są darmowe, wymagają "tylko" spolszczenia, pisałem o nich swojego czasu w magazynie IT w administracji.