PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc z modułami, które istnieją tam gdzie nie powinny



czarnafarba
30-08-2012, 23:44
Nie umiem sobie poradzić z pewną rzeczą.

Sprawa wyglądała tak:
Miałem 3 moduły na stronie. Lewe menu, newsy (content menu) i prawe menu.
Jak rozwijałem newsy, to pojawiały się one na długości swojej + prawego menu. Lewe menu zostawało bo tak chciałem.
Ale teraz zrobiłem 4 moduły w rzędzie a nie trzy. I jak teraz rozwijam wpis w newsie to news rozciąga się (otwiera) tylko w dół. I już nie przechodzi na szerokość niepotrzebnych już tutaj modułów po prawej stronie.
I nie wiem co się stało. Mam zaznaczone w każdym z tych modułów żeby był widoczny tylko na stronie głównej.
I tak kiedyś działało. A teraz rozwinięty news rozwija się w dół a nie w bok i te wszystkie moduły dalej stoją nieruszone.
Jak sprawić by się już wtedy tam nie pojawiały?

Bardzo proszę o pomoc, bo jest to dla mnie kluczowa sprawa.

czarnafarba
31-08-2012, 19:22
Postaram się opisać to jeszcze dokładniej bo może nie zrozumieliście.

Mamy 4 moduły na stronie.
Dla przykładu, są to:
LEWE MENU | CONTENT MENU | PRAWE MENU | WŁASNY KOD HTML
Zadecydowałem by mieć te 4 pozycje.
Co potrzebuję mieć? Chcę aby po rozwinięciu wpisu w CONTENT MENU, otworzył się on na długość wszystkich pozostałych modułów po prawej.
Czyli jak kliknę w jego rozwinięcie (Czytaj więcej...) to aby otworzyła mi się strona gdzie zobaczę tylko te moduły:
LEWE MENU | CONTENT MENU (szeroki dalej w prawo na pozycję PRAWE MENU i pozycję WŁASNY KOD HTML).
Ale tak się nie dzieję, gdyż CONTENT MENU po jego otwarciu rozwija się tylko w dół i dalej widzę PRAWE MENU i WŁASNY KOD HTML na stronie (czego nie chcę). Pamiętam, że dawniej (na 3-ch modułąch a nie czterech jak mam teraz) to działało. Klikałem "czytaj więcej..." w jakimś newsie i rozwijał mi się news na nowej stronie, na szerokość modułów po prawej. Od czasu jednak gdy je zmieniłem na 4, coś się zepsuło. I nie wiem jak to naprawić. A mam zaznaczone na zapleczu by te wszystkie moduły po prawej był widoczne tylko na stronie głównej a nie w rozwinięciach.
Tak naprawde to nie wiem dlaczego to akurat działało jak miałem 3 moduły (bo przecież nawet jak miałęm trzy moduły to zostawało menu po lewej stronie a te po prawej znikały. Nie wiem jak udało mi się to zrobić wtedy.

Proszę o rady, jak tego dokonać...

PeFik
31-08-2012, 21:23
a jaki szablon używasz? nie sądzisz, że to ma wpływ.

czarnafarba
31-08-2012, 23:48
Używam jednego takiego szablonu (Real Estate).
I nie sądzę aby miało wpływ. Dlaczego? Ponieważ na 3-ch modułach działa jak należy. A na 4-ch już nie. Dobrze mówię czy źle? Bo może tak nie jest? Nie wiecie co mógłbym jeszcze zrobić w tej sprawie?