PDA

Zobacz pełną wersję : wyswietlanie aktualnosci.



Hamster21
22-01-2006, 14:36
W ktorym pliku znajduja sie ustawienia wyswietlania aktualnosci na stronie klownej. Znalazlem content.html.php, ale nie ma tam fragmentu ktory mnie interesuje. Mianowicie Joomla generuje mi tabele o class="blog", ktora zasadniczo miesza mi w wyswietlaniu na stronie glownej newsow - tzn dodawane sa nie wiadomo skad 2px z kazdej strony przez co newsy wygladaja zle.

adres do strony: www.ae.jgora.pl/economicus

jesli mozecie pomoc jak rozwiazac ten probelm zeby aktualnosci i tresc ich byly szerokosci tego gornego paska czyli 480 to bede bardzo wdzieczny jesli nie to napiszcie gdzie jest tworzona ta tabela "blog" i za co ona odpowiada...

livio
22-01-2006, 19:10
A spróbuj w CSS.
Skoro klasa "blog", to w CSS-sie templatki znajdź ".blog" i skomnetuj wszelkie właściwości blokowo i poza komentarzem dopisz "display: none;" i ewentualnie "visibility: hidden;".

Jeśli nie wiesz, o co chodzi - w3schools.

Hamster21
22-01-2006, 19:13
A spróbuj w CSS.
Skoro klasa "blog", to w CSS-sie templatki znajdź ".blog" i skomnetuj wszelkie właściwości blokowo i poza komentarzem dopisz "display: none;" i ewentualnie "visibility: hidden;".

Jeśli nie wiesz, o co chodzi - w3schools.
Chodzi o to, ze ja tworze nowa templatke sam. Wlasny projekt + wlasne style. Zaczynam od zera i chcialbym wiedziec, gdzie on to wrzuca. Ktory plik w systemie jest odpowiedzialny za stworzenie tej classy .blog.

stone
23-01-2006, 05:42
Blog jest zwykl slepa klasa nie wystepujaca w pliku CSS wiec mieszac nie powinien.
Natomiast przy wejściu na Twoją stroną nie widzę problemu, czy już go poprawiłeś?