PDA

Zobacz pełną wersję : Facebook Slide Likebox Wystąpił błąd podczas pobierania boksu ulubionych dla wybranej



Mulczas
03-09-2012, 11:02
Witam, mam problem z mod_facebook_slide_likebox. Wyświetla się slider facebook, ale pisze, że Wystąpił błąd podczas pobierania boksu ulubionych dla wybranej strony. W PAGE ID wpisałem numer 100004329840681 odnoszący się do mojego profilu. Próbowałem też innych dodatków, ten sam błąd.

tomaszek83
03-09-2012, 11:29
ID profilu czy strony facebook? Bo to różnica. Moduł ten integruje się ze stronami na facebooku a nie profilami użytkowników.

Mulczas
03-09-2012, 14:42
Gdy zamiast w ID wkleiłem link do facebooka do mojego konta wyskoczyło Could not retrieve the specified page. Please verify correct href was passed in.

tomaszek83
03-09-2012, 14:54
link do facebooka do mojego konta

czy nie wyraźnie piszę? Wstawiasz w moduł ID FanPage'a czy ID twojego profilu? Bo to zasadnicza różnica! Ten moduł z tego co pamiętam obsługuje tylko typ konta FanPage (strona facebook'owa). Zwykłych profili nie obsługuje.

Mulczas
04-09-2012, 07:43
A znasz może moduł/lub jak zrobić aby dodać Like Box ?

Korek1
04-09-2012, 08:37
Like Box do czego!? Jeżeli do profilu to jak napisał ci @tomszek83 zwykłych profili nie obsługuje.

tomaszek83
04-09-2012, 08:41
ale LikeBox czego???? Strony na FB czy profilu na FB? Poszukaj na JED. Jest tego bardzo dużo. Tylko zważ na to że zwykły profil użytkownika na FB nie ma czegoś takiego jak "Lubię to". W profilu masz znajomych, a na stronie masz ludzi (profile) które "Lubią" stronę.

Więc najpierw określ się co chcesz aby Ci ten moduł wyświetlał.

Mulczas
06-09-2012, 12:38
Dziękuje za odpowiedź, już wszystko działa prawidłowo, zły ID wprowadziłem, natomiast mam jeszcze jeden problem otóż jeśli nie jestem zalogowany na facebook, na mojej stronie pisze, że Profil publiczny zaloguj się aby zobaczyć zawartość. Gdy klikam zaloguj się mam okno do zalogowania, ale bardzo często ono znika i nie pojawia się. Mam jeszcze drugie pytanie czy można tak ustawić aby ten profil był widoczny nawet dla nie zalogowanych ? Zauważyłem, że na Google Chrome dodatek FB działa ,,nawet dobrze" oprócz tego problemu z zalogowaniem, jak jestem zalogowany wyświetla prawidłowo i pokazuje osoby lubiące to, ale na IE 8 nie wyświetla modułu, dopiero jak się przewinie na dół stronę widać slider ale nie działa i nie reaguje na ruch myszy.