PDA

Zobacz pełną wersję : cPanel Turbo Force v2 zamiast panelu admina



semkam23@wp.pl
03-09-2012, 11:45
Witam wszystkich

Na wstępie zaznaczam, że jestem kompletnym laikiem, który tylko i wyłącznie edytował co jakiś czas swoją stronę przygotowaną wcześniej przez kogoś innego. Od około miesiąca nie logowałem się do panelu administracyjnego, a dziś rano po wpisaniu nazwy użytkownika i hasła zamiast standardowych okien edycji zobaczyłem następujący obrazek:
5801

Strona internetowa działa normalnie, niczego nie zmieniałem, tzn. nie przenosiłem jej na inny serwer, nie edytowałem (od miesiąca), nie przenosiłem domeny itd.
Problem pojawia się na różnych przeglądarkach (Opera, Mozilla Firefox, Internet Explorer). Sprawdziłem również na dwóch różnych komputerach - wszędzie to samo.
Przeszukałem forum, niestety nie udało mi się znaleźć opisu podobnej sytuacji. Czy mogę liczyć na pomoc co z tym zrobić? Tak jak pisałem na wstępie jestem ABSOLUTNYM LAIKIEM w kwestii Joomla.

Karol99
03-09-2012, 13:35
Najwyraźniej miałeś nieproszonych gości :(

Lektura (i zadania dla Ciebie): witryna po włamaniu (http://wiki.joomla.pl/index.php/Witryna_po_w%C5%82amaniu)

semkam23@wp.pl
03-09-2012, 14:12
Dzięki za info. Muszę przyznać, że treść z tego linku to dla mnie czarna magia :/ A już zupełnie nie rozumiem dlaczego po włamaniu działa strona (nic nie zostało na niej zmienione), a nie działa konto do edycji treści na niej. Wygląda na to, że motywy włamań są inne niż myślałem :)
Reasumując czy istnieje jakiś prosty sposób, aby przywrócić możliwość edycji? Nie mam ani kopii zapasowej, ani żadnych plików strony ( mogę spróbować skontaktować się z osobą, która stronę robiła i wrzucała pliki na serwer)? Jeżeli nie da się tego zrobić w sposób, z którym poradzi sobie laik, to czy ktoś z forumowiczów byłby gotowy podjąć się tego? Oczywiście odpłatnie.

Bazyl
03-09-2012, 14:20
Link dostałeś.
Masz tam wszystko napisane, co trzeba zrobić.
Na forum jest dział zleceń.