PDA

Zobacz pełną wersję : Modul/Komponent Video/Zdjecia kompatybilny z K2 dla wybranej grupy uzytkownikow



Misa
03-09-2012, 12:59
Witam

O modulach video jest tutaj rzeczywiscie wiele postow jednak po przeczytaniu ich wszystkich nie uzyskalem odpowiedzi na nurtujace mnie pytanie.
Interesuje mnie taki modol/komponent ktorego moze uzywac uzytkownik k2 jednakze bedacy w grupie osob z okreslonymi przeze mnie uprawnieniem tj mozliwoscia pisania artykulow. Pozostali uzytkownicy nie beda w stanie uzywac omawianego modulu. Video-oczywiscie filmy z roznych stron jak i mozliwosc uploadu na moja strone oraz taka sama forma jesli chodzi o zdjecia... Dodatkowym i rownie wazna opcja jest drugi modul, ktory wybieralby te zdjecia czy filmy z artykulow i ustawial je w formie list np najlepiej oceniane najczesciej ogladane. Dodatkowa funkcja bylaby oczywiscie mozliwosc komentarzy pod tymze filmem/zdjeciem.

Licze na to ze mnie nie zjecie :)
Przejrzalem oczywiscie joomla extensions i nic takiego nie zauwazylem...;/
Podobny zauwazylem na stronie banzaj.pl

Winnetou
03-09-2012, 18:05
A tak trochę odbiegając od tematu/pytania.
Sprawdziłeś czy Twój K2 raportuje ci na maila informacje że ktoś dodał nowy artykuł lub komentarz ?

Misa
03-09-2012, 20:57
Niestety nie...

Winnetou
03-09-2012, 21:05
No właśnie :/
U mnie też. Rozumiem że masz najnowszą wersję K2?

Trzeba będzie zgłosić ten problem autorom komponentu bo to chyba jego wina a nie środowiska w którym jest zainstalowany. Jeśli ktoś jeszcze może potwierdzić problem z raportowaniem informacji na K2 to proszę o wypowiedzi.