PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana domeny i "Błąd kodowania zawartości"



belialek
03-09-2012, 16:22
Witam,

Postanowiłem zmienić adres witryny (Joomla! 1.5.22) z domeny głównej na subdomene. Wszystko zadziałało fajnie, pod nowym adresem melduje się strona główna, działa panel administracyjny... ale nie działają podstrony. Za każdym razem na Firefox otrzymuję komunikat Błąd kodowania zawartości Otwierana strona nie może zostać wyświetlona, ponieważ używa nieprawidłowych lub nieobsługiwanych metod kompresji."

Niczego nie zmieniałem w plikach Joomli - a może powinienem? Ewentualnie czy istnieje możliwość przeprowadzenia ponownej instalacji od nowa z zachowaniem danych oraz wyglądu serwisu?

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!

Bazyl
03-09-2012, 16:30
Joomla! 1.5.20 Stable

Rozumiem, że zapraszasz gości z Turcji?!

Zmieniłeś ścieżki dostępu w configuration.php?

belialek
03-09-2012, 16:50
Witam,

1.5.2 w stopce jest nieaktualne i jest to pozostałość po jakichś tam moich testach z Joomla. Wersja na serwerze to 1.5.22 - stronę wykonywała inna firma jakiś czas temu, ja tylko miałem podpiąć swoją pod aktualną domene zajmowaną przez Joomle, a Joomle przenieść na subdomene. W configuration.php mam tylko var $log_path oraz var $tmp_path - pliki znajdują się cały czas w tym samym folderze na serwerze więc tego nie ruszałem.

Szczerze powiedziawszy, to nie wiem czy te podstrony działały przed zmianą domeny - czy "goście z Turcji" tudzież inne robaki mogły się dobrać do plików? Jak to sprawdzić?

tomaszek83
03-09-2012, 23:57
1.5.22 to mimo wszystko nieaktualna wersja... obecna to jak sam zauważasz w swojej stopce 1.5.26!