PDA

Zobacz pełną wersję : Problem ze stroną główna - brak strony



pixeloza
03-09-2012, 16:56
Witam, mam problem dotyczący prawdopodobnie pliku index.php. Wchodząc z linku http://bezpieczenstwobezgranic.pl/ nie wyświetla się strona główna. Jeżeli zaś wklepuję link np. http://bezpieczenstwobezgranic.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=3&Itemid=6 - strona się włącza. Próbowałem ustawiać jako stronę startową różne artykuły, ale to nadal nie pomaga. Skopiowałem również zawartość jednego artykułu, stworzyłem identyczny o innej nazwie, ale on też nie uruchamia się jako strona startowa mimo ustawienia tego przy jego tworzeniu i jednoczesnym usunięciu z innego artykuły ustawienia jako wyświetlany jako startowy. Macie jakieś pomysły na rozwiązanie tego problemu ? Z góry dziękuję za poświęcony mi (laikowi) czas ;-)

Gall Anonim
03-09-2012, 18:21
Włącz wyświetlanie błędów - będziesz miał odpowiedź

mendieta358
04-09-2012, 08:02
sprawdź plik index.php w swojej templatce . ( najlepiej jakbyś miał gdzieś czysyty ten plik z tej templatki).

zwiastun
04-09-2012, 11:34
sprawdź plik index.php w swojej templatce . ( najlepiej jakbyś miał gdzieś czysyty ten plik z tej templatki).
A niby co @pixeloza ma sprawdzić?

pixeloza
04-09-2012, 14:46
Włącz wyświetlanie błędów - będziesz miał odpowiedź
przykro mi, ale nie wiem gdzie to włączyć



Cytat Wysłane przez mendieta358 Zobacz wiadomość
sprawdź plik index.php w swojej templatce . ( najlepiej jakbyś miał gdzieś czysyty ten plik z tej templatki).
A niby co @pixeloza ma sprawdzić?
myślicie, że chodzi tu właśnie o skórkę ? na daną chwilę próbuję skontaktować się z osobą, która wykonywała mi całą grafikę z racji tego, że własnej kopii już nie posiadam

tomaszek83
04-09-2012, 15:07
ok. ale skoro zaplecze Ci działa to zmień szablon na domyślny i zobacz czy strona chodzi.

pixeloza
04-09-2012, 18:49
po zmianie szablonu występuje ten sam problem

pixeloza
05-09-2012, 08:27
Czy mógłby ktoś udzielić treściwego rozwiązania problemu ? Na daną chwilę żadne ze spekulacji nie wniosły nic.

Gall Anonim
05-09-2012, 09:40
Na daną chwilę żadne ze spekulacji nie wniosły nic.
@pixeloza - spekulacje są oparte na dostarczonej informacji, napisałem żebyś włączył wyświetlanie błędów, są przynajmniej trzy różne sposoby - znalazłeś choć jeden - czy tylko napisałeś - nie wiem gdzie?
Powodów takiego zachowania może być wiele, wymagasz wróżenia z fusów to idź do cyganki.
Takie szopki mogą być powodowane, konfiguracją strony, konfiguracją domeny, rozszerzeniami itd, itp.
Więc proszę abyś cierpliwie sprawdzał to co jest przez innych w dobrej wierze napisane skoro sam nie potrafisz rozwiązać problemu.
Na początek powtórzę - włącz wyświetlanie błędów - było na forum wielokrotnie - więc przy odrobinie dobrych chęci znajdziesz.
Pzdr