PDA

Zobacz pełną wersję : Znikające menu w joomla 1,5



arcydiakon
03-09-2012, 19:07
Witam, dziwnym zbiegiem okoliczności (połamanie obu nadgarstków przez poprzedniego admina) zostałem mianowany na administratora pewnej strony. Strona w zasadzie została ukończona, ale zauważyłem na niej bardzo denerwujący problem. Składa się ona z menu o następującej strukturze
Okna --> okna drewniane ---> okna drewniane 1 , 2 i tak dalej, następna pozycja w menu okna to okna pcv ---> okna pcv 1, 2 , itd. Otóż pewnego dnia przestały wyświetlać się niektóre podmenusy (menu drugiego rzędu ) czyli w menu widać samą pozycję okna. Wchodzę w panel joomli i klikam w artykuł dołączony do menusa okna drewniane i zapisuję , po czym te menu w magiczny sposób pojawia się znowu, a znika inne. Czy ktoś miał podobny problem ? Jeśli do diagnozy potrzebne są jakieś dane to proszę napisać jakie.
Pozdrawiam
arcydiakon

arcydiakon
13-09-2012, 17:39
Odpowiadam na własne pytanie - uznałem że winę za to ponosi stara wersja joomli, być może było coś nie tak z modułami. Zainstalowałem nową wersję joomli 2.5 , będę tworzył od nowa. Strona miała też duże problemy z zaindexowaniem w google z powodu skopiowanej treści oraz nieciekawy układ menusów oraz treści i obrazków - dlatego uznałem że najszybciej będzie postawić stronkę od nowa.
Pozdrawiam, arcydiakon