PDA

Zobacz pełną wersję : Komponenty SEF



Azot
09-09-2012, 12:21
Witam

W JED znalazłem trzy potężne komponenty SEF: AceSEF, JoomSEF,MijoSef.
Z tego względu że żadnego z nich jeszcze nie używałem, byłbym wdzięczny za doradzenie który z nich na tle pozostałych cieszy się waszym uznaniem.


Pozdrawiam

Jac
09-09-2012, 14:14
sh404SEF, którego nie wymieniłeś.

Azot
09-09-2012, 15:31
Oprócz płatnych :)

Jac
09-09-2012, 15:57
Wymienione przez Ciebie komponenty w wersji darmowej mają jedną cechę, której bez zapłacenia i tak nie można się legalnie pozbyć ze strony frontowej witryny: Informacja o autorach komponentu widoczna na stronie i link prowadzący do strony komponentu.
Zdecydowanie lepiej jest zapłacić około 40 dolarów, zyskując jeszcze przy tym aktualizacje i pomoc techniczną ze strony twórców komponentu.

Azot
09-09-2012, 19:04
Jac zgadzam się ale jakbym miał płacić za każdy dodatek aby była usunięta informacja o prawach autorskich to musiałbym pół wypłaty wydać, w szczególności gdy większość musi być płacona w $.

Jac
09-09-2012, 20:51
Akurat SEO i SEF to jedne z najważniejszych elementów witryny. Choćby z tego powodu nie traktował bym tego twoim sposobem podejścia do sprawy. Ale to wolny wybór czy chcesz kupić komponent SEF czy nie.
Swoją drogą nie wystarcza Ci wbudowany w Joomla! 2.5 SEF? W większości przypadków jest wystarczający.

PeFik
09-09-2012, 21:02
Jac zgadzam się ale jakbym miał płacić za każdy dodatek..
A gdybys za CMS zapłacił np. 5 tys. to pewnie inaczej byś śpiewał, a tak ... drży ręka.

Wersje darmowe są okrojone, więc mogą cię wspomóc, ale nic za Ciebie sensownego nie zrobią. Ja ich używam "wersji lite", aby komuś zrobić szybki audyt dublujących się metatagów czy tytułów.

Azot
10-09-2012, 19:18
Jac dzięki za przypomnienie prawie zapomniałem że Joomla oferuje wbudowany SEF :P

Jak na moje niewygórowane wymagania powinien starczyć.

Pozdrawiam