PDA

Zobacz pełną wersję : Link w submenu



czarnafarba
11-09-2012, 11:13
Mam takie ACCORDION (rozwijane) menu.

I mam np. taką strukturę:


FILMY:
- VHS
- DVD


To są wszystko 3 linki. Gdy klikniemy na button "filmy" to rozsuwa się on i pojawiają dwie podstrony, submenu do wyboru.
Jednakże istnieje jeszcze opcja kliknięcia na NAPIS (dokłądnie na tekst) "filmy". I wtedy się nic nie rozsuwa, a strona linkuje do tego czego chcemy.

I tutaj moje pytanie. Czy jest może jakiś sposób by w takich wypadkach gdzie samo "FILMY" nie jest podlinkowane, wyświetlało się na stronie takie jakby drzewko? Po kliknięciu na napis FILMY mogłoby się pojawiać w treści witryny np. takie coś:

"Wybierz interesującą się dalszą podstronę:
VHs , DVD"

Da się takie coś zrobić w sposób automatyczny? A jeśli tak to co potrzebuję do tego?

Bazyl
11-09-2012, 11:16
Albo będziesz podawał link do swojej strony z problemem, albo posty będą lądowały w koszu...
Proste :)

krzywan78
11-09-2012, 14:26
Nie wiem czy dobrze to rozumiem co piszesz?

Ja bym zrobił artykuł, w którym bym umieścił właśnie ten tekst co piszesz

"Wybierz interesującą się dalszą podstronę:
VHs , DVD"

A w menu FILMY bym linkował do tego artykułu.
Można w takim arcie zrobić fajnie w postaci graficznej te dwa działy VHS i DVD na przykład.
VHS i DVD rzecz jasna linkami.

Pozdrawiam
Krzysiek

yama
28-09-2012, 09:29
jezeli filmy to kategoria to wystarczy ja zlinkowac w menu (FILMY), dac opis w kategorii a tytuly same sie wyswietla pod opisem. Klasyczny element menu - lista artykulow kategorii. Ale istotne jest to "Jezeli" poniewaz nie ma informacji co to za linki i do czego, ani mozliwosci podgladu problemu. Z Joomla jest wlasciwie tylko jeden podstawowy problem, jest tak elastyczny i otwarty, ze każdy problem może mieć wiele wiele rozwiazan i czlowiek musi kurde wybierac ;) Ale żeby je zobaczyc samemu tez trzeba u siebie włączyć opcję otwarty i elastyczny ;)