PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie odnośnie portfolio...



demon_1
12-09-2012, 15:08
Mam pytanie odnośnie portfolio, ale z góry zastrzegam! Tylko i wyłącznie pod J. 1.5.x, gdyż 2.5 jest narazie za "cieniutka" w tym temacie. Musi jeszcze sporo wody w Solinie ubyć by dorównała J. 1.5.x...

Będę poblikował prace dyplomowei i mam do wyboru, to co mam:) Czyli:
1. com_eportfolio
2. com_juliaportfolioa
3. jp_praisefolio v.1.0
4. site shaper S5 portfolio

Co wybrać by to wszystko po umieszczeniu prac wygladało w miarę przywoicie?

Jeszcze raz nadmieniam, że nie interesuje mnie J.2.5 ani też badziewie w postaci WordPressa, choć ma duże możliwości.

tomaszek83
12-09-2012, 15:16
zależy jak chcesz te prace umieszczać. Bo niekoniecznie do tego będziesz potrzebował rozszerzenia typu "portfolio". A jeśli chodzi o "cieniznę" Joomla 2.5 to zważ że nie ilość rozszerzeń świadczy o jakości systemu, ale np. jego bezpieczeństwo.

A jeśli w/w rozszerzenia nie mają odpowiedników pod 2.5 to najprawdopodobniej autorzy porzucili ich rozwój i prawdopodobieństwo że są dziurawe jest wielkie.

Gall Anonim
12-09-2012, 15:34
@demon_1 - coś mi się zdaje że twoja wiedza na temat Joomla 2.5 jest po prostu nikła i stąd niczym wymiernym nieuzasadniona opinia w stylu:

Jeszcze raz nadmieniam, że nie interesuje mnie J.2.5 ani też badziewie w postaci WordPressa,
Zarówno Joomla 2.5.x posiada niesamowite rozwiązania w zakresie tematu portfolio jak i wordpress który przez lata wygrywał z Joomla w rankingach - no cóż, ale nie zamierzam polemizować z ekspertem tej klasy co ty - tylko w tej sytuacji nie specjalnie rozumiem po co zadałeś pytanie - które zadałeś.
Pzdr
P.S. W takiej sytuacji wiedzę na temat znakomitego, darmowego portfolio dla Joomla 2.5 z demo na stronie producenta zostawię dla siebie bo eksperci twierdzą że to badziewie.

demon_1
12-09-2012, 20:20
Dzięki za odpowiedzi...
Szukałem porady a nie polemiki. Jednak wbrew temu co oferuje J. 2.5 pozostanę przy komponencie "Eportfolio" oraz szablonie "portfolio" firmy shape5...i Joomli 1.5.26.
Bynajmniej będzie to miało wygląd i funkcjonalność. Dziękuję za porady i proszę o zamknięcie tematu.

Pozdrawiam:)