PDA

Zobacz pełną wersję : Wyświetlanie towarów z podkategorii



g00rek
09-01-2007, 21:03
Witam. Czy jest możliwość wyświetlania wszystkich towarów z danej kategorii - łącznie z podkategoriami?

Nie chcę, aby klient musiał wchodzić w głąb, kilkakrotnie klikając jeśli rozbuduję kategorie, a jedynie wchodząc w głąb zawężał ilość wyświetlanych produktów.

mirekmc
05-02-2007, 12:23
Właśnie też zastanawiam się jak to zrobić, aby klient ewentualnie wchodząc wgłąb zawężał jedynie listę wyświetlanych produktów do interesującej do podkategorii, natomiast gdy klika w kategorię główną, to chciałbym aby wyświetlało mu się wszystko włącznie ze wszystkimi z podkategorii. Czy ktoś wie jak to zrobić?

woju
27-11-2007, 03:48
Też dołączam się do pytania.

djalbert
23-01-2008, 15:30
Znalazłem sposób prymitywny ale skuteczny :-) przy dodawaniu produktu gdy wybieramy kategorię należy wybrać podkategorię i trzymając "ctrl" wybrać kategorię główną albo nadkategorię. I tak klient będzie schodząc coraz niżej zawężać liczbę produktów

Pozdrawiam :D

woju
23-01-2008, 16:56
Sposób o tyle dobry co mało efektywny.
Zauważ że na najwyższych poziomach wszystkie towary będą wymieszane, znaczy posortowane wg np ceny. A fajnie by było mieć tabelkę najpierw posortowana wg podkategorii a potem wg ceny.

Czyli np klient wchodzi w kategorie procesory i ma wyświetlone wszystkie procesory (AMD) 939, AM2, 754, A, (INTEL) 775, 478, posortowane wg nazwy lub wg ceny w jednej kupie. A dobrze by było żeby miale posortowane wg kategorii najpierw a potem wg ceny. Czyli najpierw kategorie. AMD 939, AMD AM2, AMD 754 potem INTEL 775, INTEL 478.

djalbert
23-01-2008, 17:53
Nie wiem czy to żeby były poukładane wg kategorii mija się z celem. Bo jak klient będzie chciał zobaczyć je poukładane to najpierw wybierze kategorię a tak będzie widział je wszystkie i wymieszane. A to też zależy od rodzaju sklepu. Może w komputerowym żeczywiscie byłoby lepiej jak ty mówisz. Ale ja prowadzę ogrodniczy i gdy klient wybierze nasiona i pojawią mu się kwiaty a warzywa na samym końcu to nie za bardzo a tak mam mix'a