PDA

Zobacz pełną wersję : moduł BT Contentslide - red more po Polsku



tylut
13-09-2012, 12:32
Czy działa u kogoś przycisk Red more w tym module po Polsku, Zmieniam w pliku en-GB.mod_bt_contentslider.ini READ_MORE="Czytaj dalej" i nic się nie zmienia, macie może na to jakis sposób?. A można do niego dodać jakieś tło np. niebieskie? jeśli tak to napiszcie jak to zrobić?

mikr23
13-09-2012, 15:48
Czemu nie podaje się linków do strony z problemem lub do miejsca gdzie znalazło się dany moduł/komponent? Zawsze to łatwiej niż szukać modułu/komponentu, instalować go i podawać rozwiązanie.

tylut
13-09-2012, 19:48
sorki więcej się to nie powtórzy:) myślełem , że to jest popularny i powszechnie stosowany moduł:) pobrałem go ze strony http://www.templatki.com/download?func=fileinfo&id=3183

mikr23
13-09-2012, 21:12
Witam
w pliku językowym /language/en-GB/en-GB.mod_bt_contentslider.ini chyba 62 linijka - zmieniam na READ_MORE="Czytaj więcej" i działa.
kolorek zmieniasz w pliku modules/mod_bt_contentslider/tmpl/css/btcontentslider.css
.bt-cs a:hover {
background-color: #fff; - tu wstawiasz kolor przycisku
color: #363636;

- - - Updated - - -

U mnie jak daję artykuły z K2 to dodaje przycisk z K2 i muszę jego edytować - może u Ciebie jest podobnie?

zwiastun
13-09-2012, 21:14
Szanowni Forumowicze @tylut i @mikr23: plik en-GB.mod_bt_contentslider.ini jak wskazuje tytuł i lokalizacja language/en-GB/ zawierają etykiety i komunikaty w języku angielskim a nie polskim. Rozwiązania, ktore opisujecie, to rozwiązania domorosłego majster-klepki, który się nie zna, ale gumą do żucia dziurę zalutuje.
Pliki z tłumaczeniem polskim należy utworzyć, nazwać pl-PL.mod_bt_contentslider.ini i umieścić w katalogu language/pl-PL/

mikr23
13-09-2012, 21:33
:/ coś źle mi to działa - muszę to jeszcze raz przetrawić

- - - Updated - - -

To wiem Szanowny Zwiastunie - chodzi mi bardziej o zmianę kolorku a jeszcze widzę, że na mojej stronie pod napisem Read more wstawia mi obrazek "Czytaj więcej" z templatki. A co do jednej linijki tekstu to czy zawsze trzeba od razu spolszczać cały moduł?

tylut
14-09-2012, 08:34
Działa po zmianie języka:), ja zmieniałem tą nazwę bezpośrednio w module w pliku en-GB.mod_bt_contentslider.ini a nie w folderze language... i dlatego nie zadziałało wielkie dzięki za pomoc
Podobny problem mam z szablonem i przyciskiem więcej pobranym z http://www.templatki.com/download?func=fileinfo&id=3320 również na wersji demo jest przycisk z niebieskim tłem a na oryginale zwykły napis i nie wiem gdzie to zmienić żeby tło przycisku było tak jak na tym przycisku w wersji demo:)