PDA

Zobacz pełną wersję : PonyGallery ręczne przeniesienie z J 1.0.15 do 2.5.6



NosekLca
14-09-2012, 02:19
Witam, posiadam stronę postawioną na Joomla 1.0.15 mało wpisów i ogólnie nic ważnego nie ma na niej więc postanowiłem, że mogę stracić wszystkie wpisy. Jedno co chciałbym przenieś do Joomla 2.5.6 to galerię (PonyGallery ML) czy istnieje możliwość przeniesienia całej galerii "ręcznie" lub jakiś inny sposób? Link do strony o którą chodzi http://lsf.legnica.pl galerię przydałoby się uratować :) Dzięki za pomoc.

PeFik
14-09-2012, 09:38
Najbezpieczniej. Wyboerz nowy komponent galerii - założ nowe kategorie na wzór starych i załóż foldery z nazwami kategorii - skopiuj zdjęcia i .. w zależności od komponentu galerii utworzenie miniaturek potrwa do kilkunastu minut. A cały proces około ~1h.

NosekLca
15-09-2012, 23:35
Dzięki za odpowiedz PeFik, a jest gdzieś informacja jak to zrobić "sept by step"? Strona po****dła i chciałbym to troszku rozkręcić. Jestem "zielony" w tym, a chłopak który obsługiwał stronę już nie może tego robić, chętnie nauczę się jak to zrobić. Może mógłbyś nam (mi) pomóc w tym?
Ciekawie zagwiazdkowało słowo po_d_u_p_a_dła :) słowo w słowie ;)

NosekLca
16-09-2012, 05:05
dodatkowe pytanie - szukam, przeglądam galerie i chyba najlepszy wybór to Phoca Gallery. Co o tym sądzisz?