PDA

Zobacz pełną wersję : jak wstawić tekst/artykuł ale tylko na str.startową?



rafales
09-01-2007, 21:23
Siema
Napiszcie mi jak wstawić jakiś artykuł względnie tekst ale tak, by był widoczny tylko na stronie startowej.
Chodzi mi o cos w stylu powitania. Bo teraz próbowałem wstawiać jako artykuł w jakiejs sekscji ale on wystepował wszędzie a nie tylko na startowej.

I może ktoś wie jak usunąć napis na stronie tutaj (www.biznesgrupa.com) ten po kliknięciu na Aktualności w kategoriach tematycznych zaczynający się od słów Blog z wszystkich sekcji artykułów bez obrazków
Dzięki

Jac
09-01-2007, 22:25
1. Każdemu artykułowi będącemu w danej sekcji/kategorii możesz przydzielić wyświetlanie na stronie startowej (głównej).
2. Możesz również zdefiniować w templatce miejsce na moduł, który będzie wyświetlany tylko ma stronie głównej.

Dylek
10-01-2007, 07:57
Albo zrob sobie artykul statyczny, stworz do niego pozycje w menu o nazwie np. Strona glowna i przenies ta pozycje menu na sam poczatek wszystkich pozycji w menu glownym - bedzie sie wyswietlac zawsze jako pierwszy na stronie startowej

rafales
10-01-2007, 11:12
1. Każdemu artykułowi będącego w danej sekcji/kategorii możesz przydzielić wyświetlanie na stronie startowej (głównej)

ale wtedy taki artykuł pokaże się dodatkowo w sekcji do której został przydzielony a ja chce zeby się wyświetlał tylko na głównej.

rafales
10-01-2007, 11:21
Albo zrob sobie artykul statyczny, stworz do niego pozycje w menu o nazwie np. Strona glowna i przenies ta pozycje menu na sam poczatek wszystkich pozycji w menu glownym - bedzie sie wyswietlac zawsze jako pierwszy na stronie startowej

że tez na to nie wpadłem :)
Dzięki za pomoc Dylek