PDA

Zobacz pełną wersję : javascript(jquery) + Joomla



mrsandman
16-09-2012, 20:14
Witam,

Dziś chciałem zaadoptować menu jquery, do którego tutorial znalazłem tutaj : http://tutorialzine.com/2009/12/colorful-content-accordion-css-jquery/
zaznaczam, że nie jest to moduł tylko czysty jquery skrypt. Otóż menu mimo tego, że dostosowałem formę w której mod_menu wypluwa w index.php strukturę menu oraz dodałem do index.php potrzebne linki do css i skryptów ( skrypt menu i jquery), nic z tego nie działa. Dodam, że w momencie kiedy przekleję wygenerowaną przez mod_menu strukturę w miejsce, gdzie menu działa ( zwykły dokument php poza serwerem) skrypt działa prawidłowo. Wydaje mi się, że to problem z działaniem javascript na elementach załadowanych z modułu joomli. Jak to rozwiązać?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

mrsandman
16-09-2012, 21:48
Jeszcze raz proszę o pomoc...

zwiastun
16-09-2012, 22:29
A jakiej oczekujesz pomocy? Że ktoś Ci przerobi niezależny skrypt na moduł dla Joomla? Daj do działu zleceń.

mrsandman
16-09-2012, 23:33
Zadałem konkretne pytanie, nie proszę o zrobienie kompletnego moda. Jeżeli chcesz zarobić -------------------- to idź szukać dalej zleceń w dziale zleceń.

senny
16-09-2012, 23:43
Również natknąłem się na problem obsługi kodu wypluwanego przez moduły joomli javascriptem. Wie ktoś co zrobić żeby takie np: jak wyżej wymienione menu działało?

Bazyl
16-09-2012, 23:58
Regulamin: IV 1 pkt. 4