PDA

Zobacz pełną wersję : Czy można za pomocą Joomla! stworzyć stronę WWW która pełniła by funkcję telewizji...



Arkadiusz
10-01-2007, 08:15
Czesc jestem świeżakiem co do CMS, jestem ciekaw czy daloby sie zrobic cos w stylu telewizji internetowej.
Czy spotkal sie ktos z dodatkami do Joomla ktore umozliwialy by dodawanie do stworzonej strony baze danych w ktorych mozna by umieszczac pliki np w formacie wmv a pozniej je sciagac lub ogladac w okienku na stronie (np tak jak na www.smog.pl) Czy da sie cos takiego zrobic za pomoca Joomla i czy sa do tego gotowe freewarowe narzedzia.
Jestem laikiem, prosze o odpowiedz :)

szuman
12-01-2007, 04:21
a czy stworzono przyczepę kempingową, dzięki której można stworzyć samochód pełniący funkcję wanny?

Pomyśl trochę: jeśli ściągać pliki na swojego kompa, to za pomocą komponentu downloadu'u, a dwa flagowe komponenty oferują taką opcję.

Okienko do odtwarzania? Toż to player! Można wrzucić plik na google.video i wkleić kod player'a z danym filmikiem w artykuł, a artykuły może każdy dodawać/edytować. Jest też komponent Expose (chyba tak to było), który służy do flash'owej prezentacji obrazów i coś o filmikach słyszałem, ale to już musisz sprawdzić gdzie indziej. Pamietaj: należy używać mózgownicy, bo nie wymyślono widelca, który patelnię zamieni w garnek. Bez urazy