PDA

Zobacz pełną wersję : Najnowszy artykuł w danej kategorii



coliberek1
17-09-2012, 21:37
Nie mogę wykombinować żadnego rozwiązania, nawet przy nadpisaniu com_content szablonem i postanowiłam zwrócić się z problemem do Tęgich Głów :)

Chciałabym zrobić na stronie jeden button, który przekieruje do najnowszego artykułu z danej kategorii ale w widoku OTWARTYM czyli bez "czytaj więcej" nawet jeżeli linia więcej jest w tym artykule wstawiona.

Myślałam, że jak ustawię w opcjach przeglądu artykułów taK;

Pozycji Głównych 1
Pozostałych pozycji 0
Kolumn 1
Odnosników 0

To ta pozycja Główna będzie łasnie rozwinięta, ale okazało się ze własnie nie no i teraz jest zagwozdka...

Próbowałam w folderku do nadpisywania html, w szablonie wstawić z com_content/articles/default.php do com_content/category/blog_item.php , w miejsce bloku readmore:


<?php echo $this->item->text; ?>

Myśląc że może zgrabnie wstawi to treść artykułu ale nie..

Czy jakoś, w miarę kombinacyjnie dałoby radę osiągnąc taki efekt?

Gall Anonim
17-09-2012, 22:54
Bez zaznaczenia czytaj więcej rozwiązanie jest banalne - z czytaj więcej nie bardzo mam pomysł jak zrobić aby był to cały artykuł :-)
Pzdr

coliberek1
17-09-2012, 23:04
No własnie :/

W każdym artykule z tej kategorii jest wstawiana linia czytaj wiecej bo przegląd tej całej kategorii ma własnie taką formę ikonka , text + więcej ( a po więcej jest wstawiony filmik YT za pomocą all videos

A to co chciałabym zrobić byloby po prpstu jednym specjalnym buttonem z informacją "NAJNOWSZY KLIP"

coliberek1
19-09-2012, 22:57
Nie wiem jak to jest , że po całym dniu pracy czasem jeszcze jestem w stanie wymyślić coś kreatywnego ale tak się własnie stało. :):)

Ponieważ właściciel strony się uparł że tak musi być i...kropka, a co najlepsze w artykulach z tej kategroii są klipy video za pomocą allvideos, wiec cięzko by było wykorzystac np złoty moduł Aidanews2.

Jednak wymyśliłam, że nadpisze szablon blog_item.php tak, że pod blokiem readmore wstawię iframe wyświetlający link do którego prowadzi owe readmore, czyli
<?php echo $link; ?>

Resztę ukryłam w css, display:none; visibility:hidden; i voila.

Mam świadomośc że nie jest to zbyt profesjonalne i etyczne rozwiązanie, iframes nie są dobre więc mam pewien niesmak. Ale satysfakcja z ukończonego boju przebija ten niesmak. ! :)


Pozdrawiam
Goś