PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla 2.5.7 - brak pozycji artykuły wyróżnione do wyboru



armez
18-09-2012, 18:10
Zainstalowałem joomlę 2.5.7, strona jest jeszcze w budowie więc nie daję linka, bo nie wyświetla się. Strona zainstalowana poprawnie, wszystko na niej działa oprócz jednej rzeczy - kiedy tworzę pozycję menu, mam do wyboru pojedyczny artykuł, artykuły archiwalne itp., ale brak pozycji artykuły wyróżnione.

Na innej instalacji, po aktualizacji z 2.5.6 do 2.5.7 mam tę pozycję.

Tak więc coś z tym jest nie tak. Hosting home - wiem że badziew, ale nie ode mnie zależy wybór.

Przy okazji - jak cokowliek dodaje - czy to artykuł, czy pozycję menu, pojawia się w panelu admina komunikat - JFolder::folder: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka:

Co do tej drugiej kwestii z tym komunikatem, przeglądałem wątki jej dotyczące, ale są tam głównie kłótnie i wymądrzanie się oraz dyskusje nie na temat, a rozwiązania w końcu nie znalazłem. Znacie jakieś rozwiązanie tego problemu?

armez
18-09-2012, 18:57
Pierwszy problem już rozwiązałem - podmieniłem folder com_content w folderze components i już się pokazuje. Ale ten drugi problem warto by tutaj poruszyć i w skrócie napisać jakieś rozwiązanie. Ewentualnie nawet przemianować temat na tekst tego komunikatu: JFolder::folder: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka:

moonraker3
19-09-2012, 09:31
Ja mam problem ciekawszy. Mianowicie po aktualizacji do 2.5.7 w artykułach wyróżnionych nie widać tych artykułów z wszystkich kategorii tylko same artykuły wyróżnione nieprzypisane do kategorii. Wszystko jest poprawnie zaznaczone i skonfigurowane. Więc jeśli chcę żeby w zakładce artykułów wyróżnionych z wszystkich kategorii pojawił się artykuł muszę go zapisać jako nieprzypisany do kategorii. Czy to błąd joomla?

armez
19-09-2012, 10:15
Jeżeli jesteś na sto procent pewien, że konfiguracja jest poprawna, zrób to co ja - pobierz paczkę joomla 2.5.7 i podmień ten folder. Ale zrób sobie kopię tamtego folderu na wszelki wypadek.