PDA

Zobacz pełną wersję : moduł do obsługi zapowiedzi meczu



katakan
18-09-2012, 21:13
Witam,

mam taką rzecz do zrobienia. Korzystam z gotowego szablonu dla lokalnego klubu piłkarskiego.
W szablonie jest takim komponent: joomsport, który sprawdza się jeżeli chodzi o różne statystyki i tabele. W ramach tego komponentu jest taki moduł: mod_js_next_matches , pobiera on informacje z komponentu o wybranej drużynie i na stronie głównej pokazuje zapowiedź następnego meczu.

Wszystko jest ok, tylko, że wygląda fatalnie - emblematy malutkie, litery pyci pyci i do tego w dwóch linijkach, chciałbym aby to wyglądało fachowo jak na futbolowo.pl - logo vs logo i opis gdzie i kiedy.

Co zrobić - szukać i spróbować jakoś zastąpić i scalić ten moduł - pytanie czy sie da? czy przerobić to co jest w CSS?

tomaszek83
18-09-2012, 23:04
przerobic to co jest w CSS. Tu (http://tomaszmichalak.eu/www_site/stilon.gorzow.pl/) (strona testowa, nad którą wciąż pracuję) masz połączenie modułów następny/poprzedni mecz z Tabs GK. A futbolowo to akurat nie wygląda fachowo :)

katakan
20-09-2012, 21:42
No widzę, fajnie to u Ciebie wygląda.. serio. Moge pomażyć o czymś takim, zresztą mój klub to klasa A :)
Mam pytanie do Ciebie, jakiego modułu użyłeś do obsługi filmów/nagrań? też o tym myślałem nawet w menu zrobiłem miejsce ale nie wiem z czym to ugryźć. W ogóle to z joomlą totalnie raczkuje i narazie to oswajam się z tymi modułami.
Drugie moje pytanie, gdzie przeorobić nazwy tabelki z angielskiego? gdzieś w templach i dostępne to jest z poziomu panelu, czy już sprawa dostępu do serwera?

Z góry dzięki i pozdrawiam...tutaj (htttp://www.skalnik.trzemesnia.pl)moje początki

tomaszek83
20-09-2012, 22:54
Obsługa video to AllVideoShare, tłumaczenia możesz zrobić z poziomu serwera tłumacząc odpowiednie pliki .ini dostępne w katalogach languages/ lub też chyba w komponencie Joomsport jest tłumaczenie nagłówków tabeli w panelu.

Jak na początki z Joomla to nie jest tak źle z Twoją stroną. Drobne prace i będzie całkiem przyzwoicie.

PS. Mój klub jest w IV lidze;)

keny
21-09-2012, 11:46
Mam pytanie do Was odnośnie komponentu JoomSport, który zastosowaliście na swoich stronach. Korzystacie z wersji płatnej, czy wystarczyła bezpłatna?

tomaszek83
21-09-2012, 12:26
Zależy od potrzeb. W tej chwili zastanawiam się nad wersją komercyjną która obsługuje rozgrywki pucharowe.

laciaty
30-09-2012, 11:29
a joomleague (http://www.joomleague.net/) ?