PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla! 1.0.13 - LikeBox



avena135
19-09-2012, 11:18
Witam,

mam problem z zainstalowaniem modułu mod_facebook_slide_likebox do joomli 1.0.13.

Pojawia się komunikat:

ERROR: Could not find a Joomla! XML setup file in the package.

Installation file not found:
/home/*******/public_html/media/install_50598d7c4189b/Już nie wiem co źle robię. Może wersja którą mam jest poprostu "za stara"???Czy ktoś może mi podpowiedzieć co zrobić krok po kroku ???

Pozdrawiam :)

zwiastun
19-09-2012, 11:43
1. Moduł był wydany w wersjach dla Joomla 1.5.x i 2.5.x. NIe można go instalowac w Joomla. 1.0.

2. Zaledwie kilka godzin temu pisaliśmy o skutkach utrzymywania witryn na przestarzałym oprogramowaniu. Jak widać z powyższego, do beztroskich właścicieli i administratorów witryn internetowych wciąż nie dociera, że przestarzałe oprogramowanie jest groźne.
Joomla 1.0.13 jest nie tyle stary (to nie jest aż taki problem), co "dziurawy". Wykryto w nim istotne, usunięte najpierw w Joomla 1.0.14, a następnie 1.0.15 luki w bezpieczeństwie.
Narażasz na szkody i swoją witrynę i wszystkie inne witryny na serwerze, z którego korzystasz.

avena135
19-09-2012, 12:17
1. Moduł był wydany w wersjach dla Joomla 1.5.x i 2.5.x. NIe można go instalowac w Joomla. 1.0.

2. Zaledwie kilka godzin temu pisaliśmy o skutkach utrzymywania witryn na przestarzałym oprogramowaniu. Jak widać z powyższego, do beztroskich właścicieli i administratorów witryn internetowych wciąż nie dociera, że przestarzałe oprogramowanie jest groźne.
Joomla 1.0.13 jest nie tyle stary (to nie jest aż taki problem), co "dziurawy". Wykryto w nim istotne, usunięte najpierw w Joomla 1.0.14, a następnie 1.0.15 luki w bezpieczeństwie.
Narażasz na szkody i swoją witrynę i wszystkie inne witryny na serwerze, z którego korzystasz.


Dziękuje za informacje. Nie jestem administratorem strony, posiadam tylko hasło i czasem coś dodaje, zmieniam. Poinformuje administratora bo zależy nam na bezpieczeństwie.

Pozdrawiam :)