PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla DAY - transmisja



kubel-junior
20-09-2012, 08:22
Witam, chciałbym po pierwsze powiedzieć że strasznie ubolewam, że nie będzie mnie na konferencji :( tym bardziej, że jestem z Poznania i miałbym blisko.

W każdym razie sobotę mam zawaloną i mam pytanie. Czy w późniejszym terminie, będzie można jakoś obejrzeć te konferencje, nawet odpłatnie ?

Czy ktoś posiada jakieś informacje na ten temat ?

PeFik
20-09-2012, 11:29
tak, będzie taka możliwość. Bodajże na wszystkich 3 salach będzie kamera wideo, zatem nawet osoby które tak jak ja będą siedzieć cały czas w jednej sali, potem na spokojnie będą mogły obejrzeć wybrane wykłady. Filmy zostaną opublikowane z lekkim opóźnieniem.

[Voyager]
30-09-2012, 11:27
tak, będzie taka możliwość. Bodajże na wszystkich 3 salach będzie kamera wideo, zatem nawet osoby które tak jak ja będą siedzieć cały czas w jednej sali, potem na spokojnie będą mogły obejrzeć wybrane wykłady. Filmy zostaną opublikowane z lekkim opóźnieniem.

Kiedy i gdzie będą dostępne - ktoś już może wie?

zwiastun
30-09-2012, 12:56
;296327]Kiedy i gdzie będą dostępne - ktoś już może wie?
Ja rozumiem niecierpliwość, ale bardzo mnie irytują tego typu pytania. Jest na nie tylko jedna sensowna odpowiedź: będą, gdy będą.

Proszę sobie zdać sprawę;
- po pierwsze z prostego i oczywistego faktu, że jest to razem kilkadziesiąt godzin wymagającego obróbki materiału filmowego, czego nie robi się w 5 minut.
- po drugie, PCJ nie jest firmą czy instytucją z armią pracowników, którym coś jest zadawane do wykonania i rozliczania w konkretnym czasie.

Zatem jeszcze raz odpowiedź, która już padała przy innych okazjach: będą, gdy będą.
Oczywiście, cieszy zainteresowanie, ale po prostu szkoda czasu na odpowiedzi, które z natury rzeczy precyzyjne być nie mogą.
Stosowane informacje ukażą się na www.joomla-day.pl i na www.joomla.pl

[Voyager]
30-09-2012, 13:29
Przepraszam jeśli kogoś uraziłem albo dałem do zrozumienia, że kogoś poganiam bo to nieprawda.
Chciałem tylko zapytać ogólnie bo ucieszyłem się, że będzie można zobaczyć prelekcje,
których nie można było zobaczyć jednocześnie na miejscu - i tyle.
Bardzo doceniam wkład jaki wkładacie w rozwój Joomla!, a już na pewno Pański.

Jac
30-09-2012, 14:09
Oj tam, oj tam. Przecież taki montaż filmu "to są trzy machnięcia myszką". Podobnie jak zaprojektowanie i zbudowanie strony internetowej. :P