PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł Tabela do Joomsport



tomaszek83
20-09-2012, 14:40
Witam,

próbuję przerobić sobie standardowy moduł tabeli (mod_js_table) do komponentu Joomsport. Wyświetlam w nim 5 pierwszych miejsc w tabeli rozgrywek. I chcę do modułu dopisać link wyświetlający całą tabelę (czyli link do komponentu, gdzie jest pełna tabela.)

Do pliku default.php w katalogu tmpl modułu dopisuję taki kod.


<?php
$link = JRoute::_('index.php?option=com_joomsport&view=ltable&sid='.$s_id.'&gr_id='.$gr_id.'&Itemid='.$cItemId);
?>

<div class="table_more"><a href="<?php echo $link;?>">Zobacz całą tabelę>>></a></div>

Gdzie $s_id to id sezonu, $gr_id to id grupy. Obydwie zmienne definiuje się w ustawieniach modułu w PA.

I teraz zagwozdka. W przypadku prostych adresów to nie działa. Kiedy wyłączam proste adresy link jest generowany poprawnie. Tak samo jak w pozycji menu do tego samego elementu. Po włączeniu prosty adresów już niekoniecznie chce działać.

Gdzie może tkwić problem?

Pozdrawiam

gablot
03-12-2012, 21:37
u mnie to samo... widocznie komponet joomsport jest z błędem bo mi nie wyświetla zakładek w team loyout :( a szkoda bo ładnie by to wyglądało. Jak wyłącze prostę adresy to strona za to wygląda masakrycznie... Jakby ktoś miał rozwiązanie to prosże o pomoc. A oto przykład w czym tkwi błąd: http://s342576997.domenastandartowa.pl/index.php/tabela/team/1/9