PDA

Zobacz pełną wersję : Niepoprawne wyświetlanie w Firefox slideshowa



Jey
20-09-2012, 18:08
Witam serdecznie szanowne grono uzytkowników Joomla!

Mam problem z którym nie mogę sobie poradzić a mianowicie,

Pacjent:

http://ewelinasolowiej.pl/

W Firefoxie starszych wersjach slideshow wyświetla się z prawej strony,a nie centralnie tak jakby slideshow był ustawiony w prawo od linie menu,

Nie wiem czy zmiana marginow i padingow wchodzi tutaj w grę czy problem jest gdzie indziej.

CSS prześledziłem i niestety nie ma tam odpowiedzi (albo jej nie znalazłem)

Ewentualnie, któryś div trzeba zmienić,pytanie który

Macie jakieś pomysły?

pozdrawiam!

Jey
26-09-2012, 16:02
Nikt naprawde nie wie co może być przyczyną? Może jakaś wskazówka? :up:

a_m
26-09-2012, 16:16
dopisz sobie w template.css


#ja-topsl .ja-slidewrap_quartz2 {
margin: 0 auto;
}

ps. a tak w ogóle, to ustaw sobie na jakiś czas konfigurację modułu, o którą pytasz bo klasy kontenerów dla różnych konfiguracji są różne i w sumie nie wiadomo jaką konfigurację masz na myśli

Jey
27-09-2012, 12:23
Nie działa, aktualnie strona widnieje pod adresem: ewelina2.icommedia.kei.pl i oczywiscie nie działa jak powinna :/ (czyli slideshow jest źle wyświetlany w firefoxie)

Hmmm próbuje różne wartości przypiswyać w css, ale niestety nic nie działa - zero pomysłów.

a_m
27-09-2012, 13:21
wczoraj był inny slider i tylko jeden; nieważne

logo wypycha Ci slider; zwiększ wysokość #ja-header a wszystko powinno być ok;

teraz masz

#ja-header { line-height: normal; position: relative; padding: 0; z-index: 999; height: 80px;}

zmień height na 90px

albo dopisz w template.css


.ja-slide-main-wrap{clear:both }

tomaszek83
27-09-2012, 13:28
Mnie tylko zastanawia jedno... Projekt i wykonanie www. icommedia. pl

Jak się nie znamy to się nie bierzemy za zlecenie. Tym bardziej że problem to podstawy css. Może brutalne ale prawdziwe. Ty kasujesz pieniążki za zrobienie www, a tutaj szukasz kogoś kto za "dziękuję" rozwiąże problem z Twoim zleceniem.

Pomijając już fakt że robiąc stronę dla klienta wciskam mu przestarzałe 1.5. A może to taka polityka... za pół roku sprzeda mu się stronę na 2.5 ;)

To tak offtopując.