PDA

Zobacz pełną wersję : Pierwszy raz ściągnąłem szablon z templatemonster i problem



pawinf
20-09-2012, 19:31
Witam. Ściągnąłem szablon, w środku jest cała struktura podkatalogów, ale nie ma jednego pliku zip szablonu. Wyczytałem w instrukcji, że trzeba odpowiednią część spakować w archiwum zip; tak zrobiłem, zainstalowałem tą paczkę w panelu admina systemu J, ale na froncie strona wydaje się niepełna - np. nie ma flashowego rotatora zdjęć. Korzystaliście z tych szablonów? Co zrobić, żeby było wszystko ok?

Temat dla mnie strasznie ważny, bo osoba której robię stronę czeka... Z góry bardzo dziękuję za pomoc!

Winnetou
21-09-2012, 10:33
Masz szablon w tzw. wersji Quickstart. Zainstaluj skrypt korzystając z wersji szablonowej nie zapominając wgrać przykładowych treści. No a jeśli strona ma już kontent to czeka cie mozolne dłubanie w ustawieniach szablonu i modułów. Zajęcie raczej dla fachowca nie amatora. Dział zleceń lub na GG: 238649

pawinf
22-09-2012, 17:55
Dzięki za odpowiedź.

Ale nie wydaje mi się, że mam szablon w wersji QS. W otrzymanych plikach nie ma żadnego folderu związanego z QS (wg tego co wyczytałem, powinienem dostać taki katalog).

Chodzi o to, że dostałem różne pliki, różne foldery; ale nie ma jednego pliku zip z szablonem (czego się spodziewałem). Nie wiem, co spakować, by stworzyć taki szablon pod system joomla. Tworzę paczkę zip z katalogu joomla/theme_390 ale w tym katalogu nie ma plików flashowego rotatora zdjęć, które są gdzieś indziej wśród otrzymanych materiałów. Właściwie co mam zrobić z otrzymanymi plikami?

Bardzo proszę o cierpliwość i pomoc. Dzięki z góry

Winnetou
22-09-2012, 18:53
Komercyjny szablon, zwłaszcza jakiś nietypowy musi mieć jakiś plik z instruktażem wdrożenia/konfiguracji - tam szukaj odpowiedzi na swoje pytania. Skoro zapłaciłeś za szablon masz prawo do uzyskania pomocy od autora

pawinf
22-09-2012, 22:50
Winnetou, znasz się lepiej na tym niż ja. Czy możesz rzucić okiem na dołączoną instrukcję? http://ecortina.pl/joomla_readme.pdf Może zorientujesz się o co tu chodzi. Jeśli mi pomożesz będę przeogromnie wdzięczny. Dziękuję z góry