PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla! Day - oceny - podziękowania



pawelSafiStudio
20-09-2012, 21:26
Witam,

jeśli temat się już powtórzył to z góry przepraszam (szukałem ale nie mogłem znaleźć :)). Kto z Was wybiera się na Joomla! Day?
Ja osobiście wybieram się i już nie mogę doczekać się wykładów. Który temat najchętniej chcecie zobaczyć ? Proponuję także aby ten wątek był pewnego rodzaju wymianą wrażeń na temat wykładów. Chciałbym wiedzieć co traciłem będąc w drugiej sali ;)

Pozdrawiam.

plczarny
21-09-2012, 23:35
Ja niestety za późno się zdecydowałem i Joomla! Day przeszło mi koło nosa. I w związku z tym pytanie - czy będą dostępne jakieś oficjalne nagrania z wykładów?

pawelSafiStudio
22-09-2012, 09:02
Mozesz sobie zamowic transmisje online :) wejdz na strone Joomla! Day i tam masz info na ten temat.

zbig1972
22-09-2012, 10:30
Właśnie. Ja siedzę na transmisji online. Ze względu na ślub w rodzinie nie mogłem przyjechać na konferencję i mogę pochwalić jakość transmisji. Jest idealna.
Link do transmisji: http://strefam.tv/transmisje/jdp2012

pawelSafiStudio
24-09-2012, 15:57
Widzę temat chyba umiera :)

Jako, że założyłem ten wątek, chciałbym powiedzieć co nieco o swoich odczuciach. Wg mnie to katastrofa..... że takie dni są organizowane tylko raz w roku :) Naprawdę super sprawa. W pierwszej kolejności, jadąc tam obawiałem się spojrzenia z każdej strony jak na potencjalnego konkurenta i że tak naprawdę nie będzie nawet z kim pogadać. Tymczasem poznałem wiele ciekawych osób i wymieniłem kilka doświadczeń. Dowiedziałem się jak słaby jestem z programowania i jak wiele nauki mnie czeka ;)

Mega szacunek dla wszystkich którzy współpracowali przy organizacji tego eventu. Świetna robota.

Mógłbym rozpisywać wszystkie wykłady na których byłem ale zapewne i tak tego nikt nie przeczyta :) Zatem powiem może, które najbardziej mi się podobały. Nie będę raczej oryginalny przyznając, że najlepiej słuchało się Briana Teeman oraz Ryana Ozimek. To są naprawdę bardzo pozytywni ludzie, którzy nie dość, że w fajny sposób przekazywali swoją wiedzę oraz pasje, to dodatkowo sprawili, że czas niesamowicie przyspieszył. Szkoda, że tak krótko.

Te dwa dni przyniosły wiele przemyśleń na temat mojego biznesu oraz postrzegania społęczności Joomla!. Teraz te przemyślenia należy przelać na kartkę i zacząć realizować. Mam nadzieję, że się uda.

Wszystkim, których nie było bo nie mogli lub nie wiedzieli czy się opłaca, mogę w 100% polecić to wydarzenie. Mam nadzieję, że za rok również będą organizowane dni Joomla! i ja w 100% piszę się już teraz.

trzepiz
24-09-2012, 19:05
Dzięki za opinię. Zachęcam wszystkich do wyrażania swoich. Pozytywnych lub negatywnych, bo przecież takie też mogą się pojawić.

PSa: Ja jeszcze w drodze z Joomla! Day..gdzieś za godzinę dotrę do domu.

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

brachu
24-09-2012, 19:23
Dołączam się do podziękowań dla organizatorów! Naprawdę odwaliliście kawał dobrej roboty i za to wielki szacun dla Was!

Dużo do myślenia dla mnie dał "apel" członków PCJ o wsparcie w przygotowaniach materiałów, tłumaczeń itp. Mam nadzieję, że więcej osób się w to zaangażuje. Sam też się muszę w końcu zmobilizować.

Na 100% piszę się na kolejne edycje.

rkubera
24-09-2012, 20:00
Witam wszystkich.
Chciałbym w tym poście podziękować całemu zespołowi PCJ za wspaniałą imprezę, wysiłek i zaangażowanie. Nie wyobrażam sobie, aby taka impreza nie była cykliczna. Widać, że jest potrzebna. Dziękuję też prelegantom i wszystkim przybyłym.
Osobiście poznałem wiele osób które do tej pory znałem tylko z avatarów. Niezliczona liczba dyskusji w kuluarach, świetne wykłady i atmosfera. Niech żałuje ten, kogo nie było.

Pozdrawiam serdecznie,
Radek.

pawelSafiStudio
24-09-2012, 21:39
Tutaj jest podobny wątek. Może przenieśmy to do jednego wątku co by się nie rozdrabniać na dwa oddzielne :)
http://forum.joomla.pl/showthread.php?66223-Joomla!-Day-obecno%C5%9B%C4%87

PeFik
24-09-2012, 21:49
Dziękujemy za pozytywny feedback, a przede wszystkim za sporą frekwencje i super atmosferę. Za rok będzie jeszcze lepiej i więcej osób.

neo_fox
24-09-2012, 23:21
@pawelSafiStudio Wystarczy jeden tego typu komentarz jak Twój i wszystkie nasze wysiłki miały sens. Dzięki :)

docxxx
24-09-2012, 23:55
Właśnie. Ja siedzę na transmisji online. Ze względu na ślub w rodzinie nie mogłem przyjechać na konferencję i mogę pochwalić jakość transmisji. Jest idealna.
Link do transmisji: http://strefam.tv/transmisje/jdp2012

A jest gdzies oficjalny zapis wideo, za ktory chetnie zaplace?

zwiastun
25-09-2012, 00:18
Jest. W obróbce.

pawelSafiStudio
25-09-2012, 07:24
@neo_fox to ja dziękuję za Wasze poświęcenia. Ogólnie podziwiam Was, że pomimo pracy macie jeszcze czas i siłę na działania na rzecz społeczności. Ja próbowałem coś robić, wypuściłem kilka prostych, darmowych dodatków, starałem się udzielać na forum i nagle... zauważyłem, że to tak dużo czasu pochłania, że wszystkie moje projekty mają już duuuże opóźnienia :) Teraz ponownie chce zacząć się udzielać, ale może z trochę mniejszym impetem by pogodzić przyjemność z pracą :)

Btw. wczoraj sobie zainstalowałem phpStorm i chyba też się do tego programu przekonam. Do tej pory pracowałem na Aptana Studio, ale ostatnio bardziej zaczęli wspierać Ruby niż PHP i trzeba uciekać z tego programu. Tak więc dzięki za przedstawienie tego narzędzia.

AndrzejH
25-09-2012, 09:24
6 ++ za organizację. Zresztą za wszystko inne też ;)
Miło było Was spotkaćw realu, choć nie z każdym udało się zamienić choć klika słów (trochę mało czasu)
Nadrobimy za rok

karolski_tomasz
25-09-2012, 11:06
Świetne spotkanie, naprawdę jestem pod wrażeniem włożonej pracy i zaangażowania organizatorów, WIELKIE GRATULACJE!!!,

W podziękowaniu zapraszam do obejrzenia panoramy w powitania w drugim dniu konferencji:
http://awt.pl/joomla-day-2012.html

Większość prezentacji na które się zdecydowałem były bardzo pomocne i świetnie poprowadzone, możliwość poznania ludzi oraz możliwość wymiany doświadczeń uważam za coś wspaniałego,

Apel zwiastuna uważam za stosowny i szczerze nie zdawałem sobie sprawy z tego że faktycznie pomocy ze strony użytkowników Joomla choćby tych którzy zarabiają na tworzeniu stron (w tym mnie) jest bardzo mało i dlatego jestem zdania że powinien być podpisany nieformalny pakt tworzących strony zarobkowo, aby dotować PCJ 2% kwotą za każdą wykonaną stronę po płatności przez klienta, myślę, że jest to dobra propozycja i będę ją propagował.

Jeszcze raz wielkie gratulacje i może by za rok zorganizować na Mazurach taką konferencję :) można byłoby skorzystać z fajnych atrakcji, np. kolacja biznesowa na statku :):)

keny
25-09-2012, 12:01
Jak na pierwszy raz to naprawdę było wręcz perfekcyjnie. Nie ma chyba kwestii, do której można by się ewidentnie przyczepić. Organizacja na najwyższym poziomie ;) Szkoda tylko tego dylematu, którą prezentację wybrać ;) Dobrze, że będą też materiały po.

Na następny raz tylko proponuje wzorem niektórych innych spotkań poświęcić pierwsze 60 minut na warsztatach, podczas których każdy zapoznaje się z każdym. Wzorem MeetDomainers: Grupa 10 osób, krzesła ustawione na przeciwko siebie, 30 sekund na coś w stylu autoprezentacje (jestem ten a ten, mój nick na forum np taki, specjalizuje się w, kto chce wręcza też wizytówkę), drugie 30 sekund wysłuc***emy drugiej strony. Przesiadamy się o jedno krzesło w prawo. Fajna sprawa, która jeszcze bardziej ułatwia nawiązywanie kontaktów.

pyziak
25-09-2012, 12:07
po 20 krześle bym zapomiał tego pierwszego :) a gdzie jeszcze 180 krzeseł ;) , można dzień wcześniej wieczorem zrobić ognisko ( grill ) + piwo czy kto tam co woli :)

pawelSafiStudio
25-09-2012, 12:12
Ja jestem za opcją @pyziaka. Dobre piwo i opcjonalnie grill / ognisko ;)

keny
25-09-2012, 12:26
@pyziak Wiadomo, że w ten sposób nie będziesz pamiętał wszystkich, to też nie o to chodzi. To oczywiste. Zawsze jednak kogoś konkretnego zapamiętasz i będziesz wiedział, że z daną osobą na pewno musisz jeszcze porozmawiać ;)

Oczywiście, wersja z ogniskiem zawsze będzie dawała lepsze efekty integracyjne i też ją popieram ;) Niemniej podtrzymuję jakąś formę autoprezentacji.

trzepiz
25-09-2012, 14:56
Ja od siebie miałbym jeszcze prośbę. Jeśli macie jakieś zdjęcia z Joomla!Day to wystawiajcie linki z paczkami (mogą być tutaj albo prywatnie do mnie na m.trzepizur@joomla.pl) Będę zobowiązany bo osobićie nie zdążyłem zrobić nawet jednego zdjęcia :)

PS: Osoby, które zgłosiły się do beta testów MMAccess serdecznie przepraszam za opóźnienia w kontakcie. Wrócę do tego tematu jak tylko chwilę odpocznę :)

[Voyager]
23-12-2012, 10:28
Witaj.
I jak tam temat z MMAccess?
Pozdrawiam.