PDA

Zobacz pełną wersję : Gavick - licencja developera 50% taniej



PeFik
24-09-2012, 09:59
Tylko do końca tygodnia związku z Joomla! Day po wpisaniu specjalnego kodu otrzymasz aż 50% upust na szablony, które będziesz mógł instalować wielu swoim klientom. Kod kuponu na blogu o joomla (http://blog.elimu.pl/9605-gavick-licencja-developera-50-taniej/)

Winnetou
24-09-2012, 14:27
I co z tego jak 99 % klientów nie chce nawet słyszeć o szablonach :(

Diego164
24-09-2012, 14:33
z Gavica to jeden mi sie podoba, ale na podobaniu sie skonczy.

zwiastun
24-09-2012, 17:02
I co z tego jak 99 % klientów nie chce nawet słyszeć o szablonach
Jakoś trudno mi zrozumieć.
Da się zrobić witrynę w Joomla bez szablonu?

I tak na marginesie obu komentarzy:
Czy my w Polsce rzeczywiście nie potrafimy się cieszyć, docenić, wyrazić uznania, radości, tylko zawsze musimy smędzić?
50% to po pierwsze spora zniżka, a po drugie - proszę zauważyć - zaoferowana przez Platynowego Sponsora Joomla!Day Polska.

PeFik
24-09-2012, 17:15
I co z tego jak 99 % klientów nie chce nawet słyszeć o szablonach :(

Mówisz o sobie? Jak to wygodnie prawda wyssać statystyki z palca. Dziwią mnie tego typu komenatrze, nie masz nic ciekawego to nie pisz, zresztą tak stoi w regulaminie.

mjmartino
24-09-2012, 20:30
Ja tam zawsze stawiam sprawę prosto ; ) żaden ze mnie grafik wiec mówię szablon będzie i koniec ewentualnie poprawki i dostosowanie się zrobi.
I również się nie zgadzam z tym że ludzie nie chcą szablonów. Wszystko zależy jak się to klientowi przedstawia.
Co do zniżki to jest spora 50% narzekać mogą nie developerzy ;P bo mogły by być dwie :D dla zwykłych zjadaczy chleba ; D
Ale Gavick i tak zawsze co jakiś czas daje upusty a, poza tym nie jest taki drogi na ilość oferowanych szablonów ; )

souacz
25-09-2012, 02:15
I co z tego jak 99 % klientów nie chce nawet słyszeć o szablonach :(

Hm... Wg moich doświadczeń 99% klientów nie interesuje czy strona jest z gotowego szablonu czy nie.
Ma być estetyczna (tzn. wg gustu klienta), funkcjonalna, łatwa w obsłudze i dobrze się pozycjonować.
No i tania (niestety), hehe.

Chyba, że jest to jakiś szablon, który wdraża mnóstwo ludzi i do tego wrzucony bez specjalnych zmian.
Tak było np. w przypadku serii JATeline z Joomlart, wykorzystywała go straszna ilość małych portali informacyjnych.
Chciałem go zastosować dla klienta z Afryki ale jak się rozejrzałem po sieci to w samej Ghanie 3 portale funkcjonowały na nim.
Użyłem szablonu portalu z innej firmy i klient był wniebowzięty.

A Gavick ma naprawdę niezłe szablony, poza tym cenowo tez jest niezły. Z tą promocją tym bardziej.