PDA

Zobacz pełną wersję : reCaptcha - błąd klucza publicznego



tomaszek83
25-09-2012, 10:55
Witam,

podczas przypominania hasła mam taki oto błąd:


Musisz podać klucz publiczny. Wpisz go na stronie edytora dodatku.

Mimo iż klucz prywatny i publiczny jest wpisany błąd występuje. Zainstalowane jest także K2, ale tam też mam wpisane klucze.

Adres strony z problemem to: http://stilon.gorzow.pl/component/users/?view=remind

Pozdrawiam
Tomek

PeFik
25-09-2012, 11:41
1) Może jednak jest zły, wklej go ponownie, ale tym razem bez "extra" spacji!
2) Albo masz za dużo pluginów, które z niego korzystają
3) Albo twój klucz nie został wygenerowany dla tej domeny

tomaszek83
25-09-2012, 12:34
1) wklejany na milion sposóbw bez spacji
2) z rozszerzeń mam tylko BTLogin oraz K2 które mogą z tego korzystać
3) został wygenerowany dla tej domeny. Chyba że jest różnica między www.domena.pl a domena.pl

Gall Anonim
25-09-2012, 17:27
Chyba że jest różnica między www.domena.pl a domena.pl
Ja bym sprawdził - bo mam K2 na J2.5.7 z kluczem a jednocześnie uruchomiony plugin dla obsługi kontaktu standardowego i hula, tyle że faktycznie mam wykonaną canonicalizację adresu - czyli zawsze lądujesz na jednym (chociaż powód był odmienny - mam tam "zwariowany moduł" 3D BOX - który jak tworzysz na zapleczu gdy w adresie jest www to bez www nie będzie hulał - nie chciało mi się specjalnie kombinować więc zrobiłem przekierowanie na domenę z www i po sprawie).
Pzdr

tomaszek83
25-09-2012, 18:37
Już namierzyłem winowajcę. To BT Login. Natomiast nadal nie wiem dlaczego tak się dzieje. Już to poruszyłem na ich forum. Po wyłączeniu tego modułu wszystko śmiga aż miło.

tomaszek83
26-09-2012, 19:06
Problem rozwiązany, w zasadzie połowicznie, ale jednak. Support Bowthemes napisał że reCaptcha nie może występować 2 razy na jednej stronie. I stąd ten błąd. Rozwiązaniem jest stworzenie 2 pozycji menu (odzyskiwanie hasła, odzyskiwanie nazwy użytkownika) i wyłączenie wyświetlania modułu BT Login na tych pozycjach.

Natomiast dostałem też informację od producenta tego modułu że w przyszłych wersjach postarają się wyeliminować ten problem.

cezarylee
21-02-2013, 00:32
Na chwilę obecną, a mam najnowszą wersje jest nadal to samo.. widać jak im zalezy ;)