PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla! 2.5.7 - cache



dexster
25-09-2012, 16:43
Witam ma taki problem że po aktualizacji strona tak jak by miała ustawiony jakiś cache. Jak dodaje grafiki itp to muszę się prze-logować by je zobaczyć to samo miejsce ma się z frontem.

PeFik
25-09-2012, 19:19
"Jakiś cache", "jakiś samochód", "jakiś dom" - hmm.... jeśli chcesz, aby ci ktoś pomógł wskaż o jakie ustawienie chodzi.

dexster
25-09-2012, 21:29
no właśnie nie wiem o co chodzi. bo cache w joomle mam wyłączony a wszystko zachowuje się tak jak by był włączony. np jak dodaje zdjęcie do media to pojawia się komunikat że zostało pozytywnie zaimportowane. Niestety go nie widać. dopiero po tym jak się wyloguje z zaplecza i zaloguje ponownie grafika pojawia się w tym folderze.

PeFik
26-09-2012, 08:36
A hosting masz gdzie? Na każdej przeglądarce tak jest ?

dexster
26-09-2012, 09:14
Mam tak na każdej no może nie wiem jak na IE ale tego nie sprawdzałem. Hosting jest na az.pl Pytanie czy to może być wina hostingu? Już do nich napisałem ale jak znam życie zanim oni się ogarną to to zejdzie sporo czasu.

PeFik
26-09-2012, 14:12
Zatem twój przypadek kwalifikuje się do Strefy 51. Panowie w czarnych garniturach już przeczytali twój post.

A tak serio bez zaglądania do zaplecza to możemy tak sobie rozmawiać do grudnia.

deviapps
26-09-2012, 15:29
Spróbuj odświeżać ctrl+F5 lub przeglądaj stronę w "trybie prywatnym" - jak to pomoże, to znaczy, ze cache jest po stronie przeglądarki.
Jakie masz ustawienia Konfiguracja globalna->System->Pamięć podręczna?

dexster
27-09-2012, 10:56
I sprawa się wyjaśniła. AZ.pl uznało że bez mojej wiedzy coś zrobią z hostingiem i włączyli cache. Problem polega na tym że Panowie coś namieszali i teraz mają problem wrócić do poprzedniego stanu. Po przeniesieniu strony na inny serwer wszystko działa normalnie i bez problemów. Zobaczymy jak az.pl szybko i sprawnie usunie tą uciążliwość bo obecnie mam tak że nie zawsze jestem wstanie się zalogować. A tak z innej beczki może macie jakiś dobry i może nie za drogi serwer pod joomle?


Pozdrawiam
GK
www.kameralnie.com (http://kameralnie.com)