PDA

Zobacz pełną wersję : Komponent obsługujacy stronę z ofertami pracy



Vobo
26-09-2012, 00:18
Hej,

Zna ktoś godny polecenia comp, który zrobiłby z mojej stronki stronę z ofertami pracy? Widziałem jakieś na extensions, ale mają kiepskie recenzje, a poza tym być może istnieje coś co by było już przetłumaczone na polski. Wersja joomli jest mi obojętna. Panel rekrutera, firmy, ubiegającego się - to takie podstawy, które by się przydały.

Pozdrawiam

wini74
26-09-2012, 08:23
Widziałem jakieś na extensions...Pozdrawiam
a które przetestowałeś??

PeFik
26-09-2012, 08:35
Oprócz komponentów są też skrypty "rozwiązania pudełkowe" - a więc samodzielne, które umożliwiają postawienie strony z ofertami pracy w około godzinę, także darmowe. Kwestia spolszczenia, to już osobny temat, jakbyś chciał.

Pdszukasz je "scripts jobs offer" lub coś w tym guście.

Vobo
26-09-2012, 10:03
Oprócz komponentów są też skrypty "rozwiązania pudełkowe" - a więc samodzielne, które umożliwiają postawienie strony z ofertami pracy w około godzinę, także darmowe. Kwestia spolszczenia, to już osobny temat, jakbyś chciał.

Pdszukasz je "scripts jobs offer" lub coś w tym guście.

Takie rozwiązanie mnie nie bardzo interesuje, ponieważ a) jest w większości przypadków 'nulled', a b) chcę mieć możliwość rozwoju serwisu bez znajomości programowania. Joomla mi coś takiego umożliwia :-)

PeFik
26-09-2012, 13:55
Nulled? Czy ja ci proponuje klony ? Nie, wybacz nie będę szukał za Ciebie , ale gwarantuje ci że choć jeden (np. jobberbase ) jest na licencji GPL .

Poza tym: http://www.hotscripts.com/category/scripts/php/scripts-programs/classified-ads/employment/

I z tego co mi wiadomo, nie trzeba ukończyć politechniki, aby go obsługiwać, w przeciwieństwie do jednego z komponentów dla Joomla, który tłumaczyłem w zeszłym roku.