PDA

Zobacz pełną wersję : Peple book pod J 1.6 lub inny podobny



purpelbadcat
27-09-2012, 11:04
Witam, na poczatku pozdrawiam wszystkich poniewaz jestem tutaj pierwszy raz. Mam maly problem poniewaz chcialem dodac do pewnego projektu strony komponent o nazwie 'peoplebook' poniewaz potrzebuje zrobic wielka baze ludzi ze swoimi CV. Moje pytanko brzmi czy istnieje 'peoplebook' na J 1.6 poniewaz u mnie zaden z dotychczasowych nie chce zadzialac. Poprawialem juz polskie znaki jak zadzili na tutejszym forum ale to rowniez nie pomoglo. Jezeli jest ktos wstanie mi pomoc to bardzo prosze. Pozdrawiam

zwiastun
27-09-2012, 11:17
Witryna w Joomla 1.6 wymaga natychmiastowego uaktualnienia do Joomla 2.5.7
PeopleBook już dawno nie jest rozwijany, a jego ostatnie wersje były podatne na uszkodzenia.
NIe przychodzi mi do głowy nic, czym mógłbyś zastąpić to rozszerzenie (może po prostu któryś z CCK - SobiPro, K2, Zoo ?).

purpelbadcat
27-09-2012, 16:37
Witryna w Joomla 1.6 wymaga natychmiastowego uaktualnienia do Joomla 2.5.7
PeopleBook już dawno nie jest rozwijany, a jego ostatnie wersje były podatne na uszkodzenia.
NIe przychodzi mi do głowy nic, czym mógłbyś zastąpić to rozszerzenie (może po prostu któryś z CCK - SobiPro, K2, Zoo ?).

dziekuje za informacje, dlugo nie pracowalem na joomli a co za tym idzie wiele informacji mi ucieklo. postaram sie wykozystac informacje od ciebiecos wymysle to napisze poniewaz moze sie jeszcze to komus przydac