PDA

Zobacz pełną wersję : joomgalery - kilka galerii na jednej stronie



j358
27-09-2012, 20:41
Witam. Prosze o pomoc jak zrobić kilka galerii na jednej stronie?? Mam joomgalery, chcę dodawać zdjęcia i w menu mam kilka galerii... Jak rozdzielić, aby nie wyświetlały się we wszystkich, a w poszczegółnych?? W jedne chcę inne zdjęća a w pozostałech - odpowiednio inne...
http://www.sp37.szczecin.pl/joomla/
Mam joomlę 2.5.7.
Pozdro

mjmartino
27-09-2012, 21:22
Chyba nie jarzę o co Ci chodzi masz Galerie i kategorie porobione to poco ci inne galerie w sensie zrób kolejne kategorie w tej galerii a to zapewne zrobisz w komponentach odpowiednio joomgallery ; >
http://www.en.joomgallery.net/documentation/common-information/quick-start-guide/step-4-creating-a-category.html
Design tej szkoły odstrasza i to bardzo .. popracuj nad nim ; )

j358
27-09-2012, 23:05
Dzięki za opinię o designe ;-) co byś poprawił??:) i z góry dziękuję za doradztwo :D ... Postaram się, ale to działa :)))
A o galerii: chciałbym żeby było w galeria 2012/2013 i 2011/2012... A teraz wyświetla mi te same zdjęcia... Tak samo jest w przeszkolu... Teraz wyjaśniłem?? :)

mjmartino
28-09-2012, 16:34
Prawdopodobnie w menu jest podpięta ta sama kategoria tylko nazwa jest zmieniona.
Co bym poprawił.. na pewno bym usunął licznik odwiedzin, zegar, i te odcienie żółty z niebieskim tak jakoś średnio do siebie pasują..

kolokilko
26-12-2012, 13:16
Mam tochę inny problem ale myślę ze będzie pasował do tego tematu.
Stworzyłem stronę w której głównym komponentem jest joomgallery (joomla 2,5,8). Chciałbym ustawić konfiguracje joomgallery w ten sposób, aby użytkownik po stronie witryny mógł tworzyć własne kategorie i żeby w polach wyboru miał widoczne tylko te stworzone przez siebie, mam zainstalowane joom AutoCat, ktory przy tworzeniu nowego uzytkownika tworzy kategorie o nazwie usera ale jest ona pozniej mozliwa w wybore dla innych uzytkownikow dodających zdjęcia, jak to zmienić??

j358
03-01-2013, 19:33
Jasne.. Pomógł ... Temat do zamknięcia ... pozdrawiam