PDA

Zobacz pełną wersję : home.pl + JFolder::folder... POMOCY!



piter71
28-09-2012, 21:38
Witam, mam następujący problem. Wchodzę do main menu i chce utworzyć pozycje. Przypisuje odpowiednią kategorię i wywala mi taki błąd(zdjęcie w załączniku) Do tego po włączeniu modułu (main menu) pokazuje się na stronie. Czytałem trochę, że na serwerach home.pl są kłopoty. Proszę przynajmniej zobaczcie sami. Może robię coś źle.
Dane:
www.streszczenie.net (http://www.streszczenie.net)
user: xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
hasło: xxxxxxxxxxxxxxxxx

PeFik
28-09-2012, 23:07
podawanie loginu i hasła publicznie, to albo desperacja albo głupota - albo jedno i drugie! . Drodzy użytkownicy (wszyscy!) nie róbcie tego, chyba że wam na stronie www nie zależy. Nie każdy kto wchodzi na to forum ma czyste intencje oraz nie jest dowcipnisiem, ani pseudohakerem.

Pozwoliłem sobie wysłać PRIV

Gall Anonim
28-09-2012, 23:14
Stawiam na fakt iż masz skrócone ścieżki - log i temp - nie zawierają wskazania od głównego katalogu usługi do podkatalogu w którym masz zainstalowaną Joomla katalogów log i temp

Bazyl
28-09-2012, 23:18
podawanie loginu i hasła publicznie, to albo desperacja albo głupota - albo jedno i drugie!

Używanie takiego loginu - głupota totalna.

PeFik
28-09-2012, 23:21
Najlepszą pomoc dotyczącą CZEMU JOOMLA NIE DZIAŁA POPRAWNIE NA HOME.PL otrzymasz u źródła, czyli w supporcie Home. Oni wiedzą co sknocili i jak to załatać.