PDA

Zobacz pełną wersję : Galeria tworzona przez uzytkownika w Joomla 2.5



kolokilko
29-09-2012, 17:08
Witam...
Jak w tytule poszukuję galerii lub lightboxa który będzie możliwy do tworzenia i obsługi przez panel uzytkownika a nie administratora, dość prosty w konfiguracji, najlepiej żeby nie było zbyt wiele do grzebania w kodzie ponieważ jestem kompletnym laikiem, jest jakaś godna uwagi propozycja, ktoś wie??

Testowałem Ozio Gallery i przeglądam obecnie Phoca i w obydwóch nie ma nic takiego. Proszę o pomoc...

PeFik
29-09-2012, 18:12
Pozostaje ci DatsoGallery, albo ta wbudowana w JomSocial - oba rozwiązania komercyjne. W przypadku pierwszego ~80zł, drugie 350zł. Ale jak się domyślam nie jest to dla strony cioci, babci, ani młodszej siostry, zatem ... twój wybór.

Winnetou
29-09-2012, 20:23
Jest jeszcze JoomGallery
http://www.softdesign-studio.pl/cms-joomla/galerie-i-grafiki/joomgallery
Ale to też kobyła podobna do Phoca. Niemniej komponenty te oferują najprostszy tryb tworzenia galerii

kolokilko
30-09-2012, 10:06
Dzieki wielkie za JoomGallery, wlasnie o cos takiego mi chodziło, z tym, że wywaliło mi błąd 5897
i nie działa panel główny komponentu, wiecie co z tym zrobić, jak to ugryźć? Poza tym raczej wszystko działa chyba jak należy.

kolokilko
30-09-2012, 15:04
Czy jest ktoś, kto wie jak to naprawić zeby było widać normalnie panel JoomGallery a nie te błędy

Załącznik 5897