PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z css w firefoxie



megagsm
23-01-2006, 16:06
Witam. Otóż przerobiłem troszeczke blokowo standardowy szblon joomli. No i wszystko sie ladnie zrobilo. jest ok. Tylko mam pewien problem. Otoz dziala ok w IE a jak uruchamiam stronkę w firefoxie to nie chodzi mi styl chyba bo wszystko jest bez tła i wogole takie czcionki. Adres stronki www.megagsm.info. Nic z css nie kombinowalem tylko bloki zmienialem

stone
23-01-2006, 16:29
Wydaje się ze masz problem z reklamówkami googla.
Wylacz je i zobacz czy dziala

vj_
23-01-2006, 16:32
A sprobuj to odinstalowac i zainstalowac od nowa, sprawdz czy sie cos zmieni.

megagsm
23-01-2006, 16:35
No reklamy google nie zwalaj bo nawet jak nie byo to i tak byl problm. Co to znaczy że odinstaluj i zainstaluj od nowa nie rozumiem tego co mam zainstalować od nowa. Pozdsrawiam

stone
23-01-2006, 17:12
sprubój podglądnąć kod strony w firefoxie, wiesza się i na pasku przegladarki pokazuje google...
więc tak jakby na tym etapie cos sie blokowalo, stad moja sugestia w kierunku reklam

vj_
23-01-2006, 18:20
No reklamy google nie zwalaj bo nawet jak nie byo to i tak byl problm. Co to znaczy że odinstaluj i zainstaluj od nowa nie rozumiem tego co mam zainstalować od nowa. Pozdsrawiam


Szablon, zrob remake szablonu, czy jak kto woli templatki, ale na localu, potem zainstaluj ja od nowa. Pozdrawiam