PDA

Zobacz pełną wersję : dodatek do realizacji rezerwacji kortu tenisowego



gumof
30-09-2012, 14:37
co polecacie w kwestii rozwiązania w/w problemu (J2.5) ??

gumof
01-10-2012, 21:10
nevermind.wot.thx.bye

zwiastun
01-10-2012, 21:24
1. Popatrzyłeś na JED na rozszerzenia do rezerwacji świadczeń różnych? Znaleźć coś zbliżonego i dostosować, bo nie sądzę, że ktoś napisał specjalny komponent do obsługi rezerwacji czasu na korcie tenisowym.
2. To jest polskie forum i uprzejmie proszę o stosowanie się do regulaminu także w zakresie postanowień dotyczących kultury języka.

gumof
01-10-2012, 22:07
1. Popatrzyłeś na JED na rozszerzenia do rezerwacji świadczeń różnych? Znaleźć coś zbliżonego i dostosować, bo nie sądzę, że ktoś napisał specjalny komponent do obsługi rezerwacji czasu na korcie tenisowym.
2. To jest polskie forum i uprzejmie proszę o stosowanie się do regulaminu także w zakresie postanowień dotyczących kultury języka.

nie, pytałem o opinie, no bo gdzie indziej jak nie na tym forum ??
po JD -prezentacjach tamtych myślałem o K2, tu zapytałem o opinię ... ludzie którzy
siedzą w tym czas cały na pewno mają jakąś ...
pewnie że nie konkretnie na tenisa, tyle że ją nie testowałem nic z takich rzeczy -więc
co miałbym porównywać.

jako że niegrzeczne -wolałem po angielsku, jakieś takie dziwne tendencje "goszczą na PL forach"...

spróbuję JED, dzięki,

zwiastun
01-10-2012, 23:18
JED - Joomla Extension Directory - dział http://extensions.joomla.org/extensions/vertical-markets/booking-a-reservations