PDA

Zobacz pełną wersję : jak usunąć okno wyszukiwarki i datę z nagłowka (szablonu) strony?



ralfox
11-01-2007, 17:35
Witam, walczę i walczę i nieporadzę. Plis proszę o podpowiedź jak usunąć okno wyszukiwarki i datę, króre zainstalowały się prawie centralnie w temple - w nagłówku strony. Chcę zmienić sobie grafikę, ale nie sposób się pozbyć tych 2 elementów. Proszę o jakąś podpowiedź. Zapytam od razu jeszcze o jedną sprawę, jak wstawić okienko wyszukiwarki w wybranym menu... ? Dzięki z góry i niestety to napewno nie będzie moje ostatnie pytanie :rolleyes: . Pozdrówka

Jac
11-01-2007, 19:31
Witam, walczę i walczę i nieporadzę. Plis proszę o podpowiedź jak usunąć okno wyszukiwarki i datę, króre zainstalowały się prawie centralnie w temple - w nagłówku strony. Chcę zmienić sobie grafikę, ale nie sposób się pozbyć tych 2 elementów. Proszę o jakąś podpowiedź.

Najlepiej było by, gdybyś podał adres do strony.
Prawdopodobnie masz w kodzie tamplatki kod:


<?php mosLoadModules( 'search', -1 ); ?>


Wyedytuj plik templatki: index.php i usuń powyższy kod.
Co do daty, nic mi teraz nie przychodzi do głowy.

Zapytam od razu jeszcze o jedną sprawę, jak wstawić okienko wyszukiwarki w wybranym menu... ? Dzięki z góry i niestety to napewno nie będzie moje ostatnie pytanie :rolleyes: . Pozdrówka

W panelu admina:

Menu / Wybrane menu / Nowy / Komponenty / Wyszukiwarka

ralfox
11-01-2007, 19:48
w jaki sposóbb wyedytować index.php ? Dopiero się uczę, i jak narazie korzystam tylko z joomli.... może jest jakiś inny sposób ? templak nazywa się "daydream2blue" - mogę podesłać na skrzynkę ..... Jac ...plisss

Jac
11-01-2007, 19:54
No to podeślij, rzucę okiem.

ralfox
11-01-2007, 20:15
mogę prosić o meila ??

ralfox
11-01-2007, 20:23
lub spiknij na moje gg. 1564171