PDA

Zobacz pełną wersję : Przewijający się pasek informacyjny



cmdmaniek
02-10-2012, 21:51
Witam :D

Poszukuję czegoś w rodzaju paska informacyjnego, na który przewijał by się tekst. Najlepiej żeby była także możliwość dodania jakiegoś tła pod ten tekst.
Szukałem już trochę po necie, ale nie mogę czegoś takiego znaleć. Chodzi mi o pasek, jaki jest czasami w wiadomościach, chyba znajduję się coś takiego np, w TVN 24


Z góry dzięki :D

tomaszek83
02-10-2012, 22:37
Highlighter GK4 (http://www.gavick.com/highlighter-gk4.html) od Gavick'a sprawdzałeś? Coś słabo szukałeś na tym necie ;)

Gall Anonim
02-10-2012, 22:44
@cmdmaniek
1. sprawdź propozycję tomaszka83 - sprawdza się super i zapewne spełni twoje oczekiwania
2. jak nie - poszukaj na JED (http://extensions.joomla.org/search?q=News+Highlighter+GK1&q=Tickers)
Pzdr

cmdmaniek
03-10-2012, 07:59
Właśnie o coś takiego mi chodziło, tylko możecie mi wytłumaczyc, jak ustawić żeby wyswietlał cały tekst z artykułu, a nie tylko pierwsze zdanie ?

tomaszek83
03-10-2012, 08:18
W ustawieniach modułu Layout->Description max. i ustaw nam jakąś dużą wartość. oraz Show description ustaw "ON"

cmdmaniek
04-10-2012, 20:47
A ok, działa :) Jeszcze takie jedno pytanko, troszkę spoza tematu, ale nie chcę smiecić forum. Mam dwa główne menu np. Menu A(pod menu a,b,c itp) i Menu B(tu też jakieś pod menu, np.logowanie). I teraz tak, na stronie głównej wszystkie oba menu są wyświetlane, ale gdy np. wybiorę jakos pozycję z menu A(pod menu a,b,b) i przechodzi mi do tego pod menu nie widać Menu B. Wiecie może co i jak ustawić, żeby wszystko było widziane ?

Gall Anonim
04-10-2012, 21:20
Sprawdź przypisania modułów menu w ich konfiguracji (wewnątrz po otwarciu)- ustaw - na wszystkich stronach.
Pzdr

cmdmaniek
05-10-2012, 14:33
Właśnie wszędzie gdzie jest to możliwę ustawiłem "pokaż na wszystkich stronach" i w menu i modułach menu ale nadal jest to samo.

- - - Updated - - -

Dobra z tym już sobie poradziłem :D Jeszce takie małe pytanko, Mam te dwa menu, MenuA(i to podmenu dojazd) i te menuB. Jak ustawić aby pozycja "dojazd" która jest w menu A, była również w menuB ?

cmdmaniek
05-10-2012, 14:55
Z tym też sobie poradziłem :D Wielkie dzięki za pomoc wszystkim, temat do zamknięcia :)