PDA

Zobacz pełną wersję : Dodatek powiadomienia mailowe - Jomsocial



marcin79
04-10-2012, 07:05
Witam chciałem zainstalować sobie na stronie dodatek który powiadamiał by zarejestrowanych użytkowników drogą mailową o nowo dodanych wydarzeniach na stronie. Najlepiej by było gdyby urzytkownik mógł wybrać sobie odpowiednią kategorię i np. raz w tygodniu lub raz na dzień był powiadamiany mailowo o nowych artykułach które pojawiły się w danej kategorii. Podobna funkcja jak na powiadomienia w Gumtree. Cały problem polega na tym że chodzi mi o kategorie wydarzeń w Jomsocial, które tak naprawdę są pseudo kategoriami. Zacząłem się więc zastanawiać czy może po adresie url: lub w jakiś inny sposób. Czy znacie jakiś dodatek który był by w stanie to zrobić. Może być płatny chociaż oczywiście wolał bym coś za free. Strona stoi na Joomla 2.5 Jomsocial 2.6 Pozdrawiam

pawelSafiStudio
04-10-2012, 07:25
http://www.acyba.com/
Więcej możesz poszukać na JED.

marcin79
04-10-2012, 12:12
Wielkie dzięki za szybką odpowiedź. Sprawdziłem ten dodatek ale nie doszukałem się w nim funkcji o którą mi chodzi. Potrzebuję aby proces był zautomatyzowany tzn. jeżeli użytkownik wpisze się na daną grupę wydarzeń w jomsociall i jeżeli w tej grupie wydarzeń zostanie dodane jakieś wydarzenie to użytkownik który wpisał się na tą grupę dostaje powiadomienie mailowe że zostało dodane tam nowe wydarzenie np. o danym tytule..... W programie acymailing nie doszukałem się takiej funkcji. Ok jeszcze inaczej. Jak teraz ktoś odpisze na tego posta to dostanę powiadomienie na skrzynkę mailową bo zaznaczyłem tutaj taka opcję. Dokładnie to samo chcę zrobić z wydarzeniami w jomsociall. Subskrypcję chce jednak podzielić na poszczególne kategorie i podkategorie tych wydarzeń. Czy ktoś słyszał o takim dodatku. Znalazłem na razie coś takiego http://www.joobi.co/index.php?option=com_content&view=article&id=8390&Itemid=227#events ale nie dzieli wydarzeń na poszczególne kategorie powiadamia tylko o nowych albo nadchodzących we wszystkich kategoriach. Poza tym 169$ to troszku poza moimi możliwościami.

pawelSafiStudio
04-10-2012, 12:22
Myślę, że jakbyś chciał od nich to kupić to spokojnie dostosują to pod Twoje potrzeby. Zautomatyzowane powiadomienia to często indywidualne dodatki, więc pewnie i tak z takim kosztem będziesz musiał się liczyć. Poszukaj jeszcze na JED. Jeśli nic nie znajdziesz to masz dwie opcje:
1. Komponent np acymailing, tworzyć grupy i wysyłki ręcznie
2. Kupić indywidualne rozwiązanie

Pozdrawiam.

marcin79
05-10-2012, 06:43
Hej hej naszukałem się tego ale w końcu znalazłem duuużo tańsze rozwiązanie. Jest nim J!MailAlerts i kosztuje z tego co pamiętam 45$ dla jomsocial z opisu i z zamieszczonej wersji demo wynika że spełni moje wymagania. Czy ktoś z Was korzystał już z tego oprogramowania? Co o nim sądzicie? Pozdrawiam