PDA

Zobacz pełną wersję : Kolejność pól formularza - ruchy Tabulatorem



coliberek1
06-10-2012, 13:57
:)

Mam niecodzienny problem, mianowicie na stronie jest zainstalowany komponent RSForm i wyświetlony jego formularz w postaci dwóch kolumn.

Kolejność pól w ustawieniach formularza, wg ID , jest ustawiona zgodnie z oczekiwaniami właściciela strony.

Jednak przy przechodzeniu tabulatorem zamiast w prawo , kursor schodzi w dół... no i pojawiła się w związku z tym tragedia. :up:

Czy jest może jakiś znany sposób żeby wpłynąć na kierunek tabulatora?

Adres strony mogę podać jedynie przez priv ponieważ już są podłączone Google Analytics i nie chciałabym sprowokować następnej "tragedii". . .

Karol99
06-10-2012, 14:24
Oby tylko takie "tragedie" spotykały strony... Zobacz np. tu (http://www.perszing.user.icpnet.pl/formularze.html#Klawisz%20TAB)

coliberek1
06-10-2012, 15:01
Hej,
baaaardzo dziękuję! Dodanie opisanego atrybutu do poszczególnych pól rozwiązało problem! Dużo czasu zajęłoby mi dojście do tego rozwiązania, o ile wogóle bo nie myślałam takimi kategoriami :)

A co do tragedii to zgadzam się w 100%, ale to akurat już ostanie, wyciskane krople możliwości ponieważ bardzo wiele zostało przy tej stronie przerobionych. Niektórzy chyba lubią wyładowywać swą negatywną energię na innych.

miłego weekendu i jeszcze raz dziękuję!