PDA

Zobacz pełną wersję : Pojedyńczy artykuł w menu



zaklik
14-10-2012, 13:27
Witam

Od jakiegoś czasu (prawdopodobnie po migracji z joomla 1.7 na 2.5.7) nie mogę dodać pojedyćzego artykułu do pozycji menu. Po kliknięciu na wybierz artykuł nie otwiera mi się małe okno z listą artykułów do wyboru tylko przechodzi do nowego okna z listą artykułów, ale niestety kliknięcie na jakikolwiek artykuł nic nie daje, po prostu nic się nie dzieje. Może ktoś z was miał podobny problem. Może to wina jakiś ustawień lub któregoś dodatku. Mam też drugą stronę, również z nią migrowałem z 1.7 na 2.5.7 i tam nie mam żadnego problemu.
Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Pozdrawiam

zaklik
14-10-2012, 16:05
Z tego co zauważyłem to problem jest większy ponieważ podobnie dzieje się np. przy próbie wejścia w opcje np. dodatków, artykułów, ustawienia uprawnienień (praw dostępu) - po najechaniu np. na Administrator powinno się wysunąć w dół. Po zalogowaniu się na pulpi zaplecza odsłonięte jest po prawej stronie 5 popularnych artykułów, 5 najnowszych artykułów i nie da się ich zamknąć. Może to komuś coś nasunie na myśl. Po wejściu w opcje artykułu (otwiera się cały w nowym oknie - nie w małym oknie) wszystko jest wyświetlone (nie ma przejścia pomiędzy zakładkami np. artykuły, edycja artykułu itd.) i nieuporządkowane - tak jakby css sie wysypał.

zaklik
15-10-2012, 18:51
Witam

Dalej walczę z tym problemem, ale jak na razie nic. Próbowałem napisywać pliki z wersji 2.5.7, 2.5, funkcja "napraw bazę danych" też nic nie pomogła, zmiana szablonu zaplecza również. Może problem leży w bazie danych, może jest konflikt z jakimś modułem, bądź dodatkiem??? Sam już nie wiem. Zauważyłem, że okna otwierają się poprzez javascript, więc może tu jest problem. Liczę na Waszą pomoc w tym temacie.

zaklik
15-10-2012, 19:27
Problem w końcu rozwiązany. Spowodowany był przez dodatek "System - Google-Ajax-Lib" i opcję "Replace MooTools", która była zaznaczona na YES. Po przestawieniu na NO wszystko wróciło do normy.
Temat uważam za rozwiązany zamknięty.